E martë, 26 Janar, 2021
5 C
Tirana

FOTO/ Basha fton qytetarët në protestë, policia rrugore i bën një ‘surprizë’

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka qenë sot në Korçë, ku ka ftuar qytetarët që t’i bashkohen protestës së opozitës më 16 mars.

Por, Basha ka hasur në një ‘surprizë’ jo fort të këndshme teksa është gjobitur nga Policia Rrugore për parkim të gabuar.

Siç duket në fotot e publikuara nga BalkanWeb, Policia Rrugore ka gjobitur disa automjete që i përkasin autoriteteve të PD-së, për shkelje të rregullave të qarkullimit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Astrit Patozi zbulon se ku do të kandidojë në zgjedhjet e 25 prillit

Kryetari i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi do të kandidojë në Tiranë për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Një ndër nga arsyet e marrjes së...

Sa është numri aktual, dhe ç’do të ndodhë me popullsinë e botës në të ardhmen

Deri në korrikun e vitit 2020, Toka banohej nga afërsisht 7.8 miliardë njerëz. Popullsia globale, është më shumë një vlerësim i numrit të përgjithshëm...

U gjet i mbytur/ Gruaja e ish-ministrit grek hedh akuzat : Mund të jetë vrarë

Vdekja e ish-ministrit të Rendit në Greqi, Sifis Valyrakis ka ngjallur reagime nga ana e familjes. Bashkëshortja e tij, Minas Papatheodorou – Valyrakis, dyshon...

Ura e Zogut drejt shembjes, fundoset me 30 cm njëra nga këmbët mbajtëse (Video)

Prurja e shumtë e ujit në Lumin Mat ka shkaktuar sërish probleme në Urën e Zogut në Milot. Marrja e inerteve pranë këmbëve te urës,...

Zbulohet klauzola e veçantë te Tirana, ja çfarë ndodh me kontratën e Dedes

Nevil Dede firmosi më 13 nëntor 2020 një kontratë 2-vjeçare me klubin e Tiranës. Pas vetëm 73 ditësh në krye të pankinës bardheblu, trajneri...