E diel, 28 Nëntor, 2021
12.5 C
Tirana

FOTO/Aksident në Radhimë, humb kontrollin dhe përplas dy makina të parkuara

Duket sikur nuk kanë fund aksidentet në vend. Një mjet ka humbur kontrollin, duke përplasur dy të tjera në Radhimë. Shkak për aksidentin është bërë dalja nga rruga e një automjeti, ku si pasojë e humbjes së kontrollit ka përplasur dy të tjera, të parkuara në anë të rrugës.

Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar. Nga të dhënat paraprake mësohet se shoferi që ka devijuar, ka patur përballë një automjet me shpejtësi. Policia ndodhet në vendngjarje, dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Aksident i qëllimshëm ndaj ish-kryeministrit Berisha? Ja ç’thotë truproja

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...