E martë, 21 Shtator, 2021
19.9 C
Tirana

Flori dhe Fifi në një romancë? Ja detaji që i nxorri zbuluar (foto)

Muaj më parë, këngëtarja Fifi dhe kantautori Flor Mumajesi u përfolën se mes tyre kishte një romancë. Të gjitha këto dyshime u ngritën pasi dyshja u pa shpesh herë nën shoqërinë e njëri-tjetrit, ndonëse nga ana e tyre nuk pati një reagim.

Por prej disa muajsh Flori është larguar nga rrjetet sociale, dhe ka ndërprerë të gjitha koncertet. Ende nuk dihet se çfarë po ndodh me të. Por aludimet se mes tij dhe Fifit ka një lidhje, nuk kanë marrë fund.

Së fundmi, Fifi i është përgjigjur pyetjeve në Instastory, dhe njëri prej fansave e ka pyetur: “Flori për ty është?”, ndërkohë që Fifi ja ka kthyer:  “Ah me e dit ti…”.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...