E enjte, 28 Maj, 2020
21 C
Tirana

“Flori blen klikime”, Sabri Fejzullahu pranon për herë të parë gabimin

Më të lexuarat

“Ndjesë për ofendimet”, Rama: Çdo gjë është vendosur në mënyrë zyrtare

Kryeministri Rama u tregua mjaft i drejtëpërdrejtë, ndërsa u ktheu një përgjigje të gjithë atyre qytetarëve të cilët janë ndjerë të ofenduar. Kjo ka...

Klosi jep arsyen pse ndalohet ende plazhi në Shqipëri

Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, ka folur mbrëmjen e sotme për masat lehtësuese të qeverisë. Në një intervistë për emisionin “Open” në Top...

Meta vlerëson me dekoratë Heroin e Popullit, Vasil Laçi

Presidenti Ilir Meta ka dekoruar sot Heroin e Popullit, Vasil Laçi (pas vdekjes) me “Dekoratën e Flamurit Kombëtar”. Motivacioni i dekorimit ishte: “Atdhetarit antifashist, që...

“Do ta ndërtojmë me forcat tona”/ Rama premton realizimin e një tjetër projekti

Kryeministri Edi Rama ka premtuar se do të ndërtohet shumë shpejt edhe HEC-i i Skavicës. Sipas kryeministrit, Skavica do jetë një vepër e vështirë, por...

Pagat e luftës/ Rama ultimatum punëdhënësve: Keni kohë deri më 5 qershor

Kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me shpërndarjen e pagave të luftës, duke paralajmëruar punëdhënësit që të aplikojnë ose përndryshe do të gjobiten. Përmes një...

Policia i bllokon 400 mijë dollarë biznesmenit në Tiranë, do t’ia kalonte të vëllait në Australi

Policia ka nxjerrë të dhënat lidhur me sekuestrimin e 400 mijë dollarëve në llogarinë e një biznesmeni në Tiranë. Paratë janë bllokuar për shkak...

“Duam zgjedhje!”, Albin Kurti përshëndet protestuesit nga ballkoni

Protestuesit u mblodhën sot në shesh të Prishtinës, për të kërkuar zgjedhje të reja. Lidhur me këtë gjest, kryeministri në detyrë Albin Kurti, ka...

Rama jep lajmin e shumëpritur: Kjo është java e fundit me masat shtrënguese

Kryeministri Rama zbuloi se kjo do të jetë java e fundit e masave strikte të mbylljes prej pandemisë. Lidhur me shqetësimin e qytetarëve, ai tha...

Koronavirusi/ “Bëni kujdes o njerëz”, Rama thirrje qytetarëve

Kryeministri Edi Rama deklaroi së fundmi se është shumë në merak, lidhur me situatën e krijuar nga koronavirusi në vend. Kreu i Qeverisë iu bëri...

‘Qytetari dixhital’ zbardh skemën e mashtrimit në Korçë/ Berisha: Në lojë 100 milionë

Ish-kryeministri Sali Berisha nuk ndalet me mesazhet denoncuese nga “qytetari dixhital”. Këtë herë bëhet fjalë për një denoncim në Bashkinë e Korçës, që nëse...

Këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu ka folur në lidhje me deklaratën e tij muaj më parë, ku u shpreh se Flori Mumajesi blen klikime.

I ftuar në emisionin “E diell” në Top Channel, këngëtari ka sqaruar se ajo cfarë ka thënë ka qenë shumë e gabuar.

“Kushedi sa emisione në Shqipëri dhe Kosovë më kanë ftuar që të më pyesin për këtë, por nuk kam dashur ta diskutoj sepse faji është tek unë. Unë jam 75 vjeç dhe nuk është dashur, por…rastësia, në atë bisedë e sipër me gazetarët e blla blla. E kam shumë xhan edhe shumë zemër”, tha ai.

Sabri Fejzullahu e bëri këtë deklaratë në muajin mars të këtij viti në emisionin “Gjesi” në T7. Këngëtari po përmendte emrat e disa artistëve, të cilët ai mendonte se i blinin klikimet, ndër ta edhe Flori Mumajesi.

Fill pas kësaj deklarate, erdhi edhe reagimi i Florit i cili tha:

“Pse be axha Sabri kapesh me mu? Edhe po t’i kem ble, s’ti kam marr ty paret! Pse be po mërzitesh kaq shumë? Pash mu mo be! Flori dhe kur tjerët kan hongër i ka lon me u ngi mirë se nuk kam qenë, nuk jam e as kam me qen najher unë shembulli për blerje klikimesh!!! Kërkujt s’i futem n’xhep e n’jetën e vet. Kur i bojn vetë shumë klikime, nuk nihen veç fërkojnë gjoksin kishe jon artista t’mdhej, kur nuk i bojnë vet e i bojnë tjerët merren me llafe. Nejse e vërtetë, klikimet edhe mund të blihen Axha Sabri po si me ja bo kur ta blejnë Karrierën. Momenti më i bukur në këtë video kur ‘prezantuesi’ thotë : JO KA SHUMË SI FLORI”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Vatra në QSUT, Pipero tregon çfarë nuk shkoi mirë mes bluzave të bardha

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero mbrëmjen e sotme në një intervistë televizive foli për vatrën e re të koronavirusit në QSUT. Pipero theksoi se ka pasur...

“S’do ketë festa nate”, zbulohen rregullat se si do bëjmë plazh

Sivjet plazhi nuk do të jetë si më parë, si pasojë e masave drastike ndaj koronavirusit. Drejtoresha e Mjedisit dhe Turizmit, Rovena Moçka, tha...

Pronari i biznesit ‘falenderon’ Ramën për falimentimin

Bizneset çdo ditë e më shumë po ankohen pas krizës së koronavirusit. Pak ditë më parë, një biznes u tall me liderët në vend,...

Nga larja e duarve tek përdorimi i tualeteve, Boris Johnson këshillon qytetarët

Kryeministri britanik Boris Johnson ditën e sotme njohu qytetarët me masat e reja të lehtësimit. Ai nuk ngurroi që t’i këshillonte ata rreth larjes së...

“Për ata që thonë se COVID-19 është teori konspirative”, Taulant Muka publikon të dhënat

Studiuesi Taulant Muka, njëherësh ish-zv.ministër i Arsimit, i cili në pak muaj denoncoi skandalet me plagjiatura si dhe një sërë problematikash, ka ngritur një...
WhatsApp KONTAKTO TT