E martë, 21 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

Fier/Rama “harbohet” mes grave: Mos më shqyeni (video)

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë ditën e sotme në një festë, organizuar nga gratë e qytetit të Fierit.

Ai ka ftuar të gjitha gratë të kërcenin së bashku, duke shkëmbyer mes tyre dhe disa batuta.

“Mos më shqyeni”, dëgjohet të thotë kryeministri, duke iu drejtuar femrave në sallë.

Nën ritmin e këngëve të jugut, Rama shihet i rrethuar nga gratë, ndërsa një pjesë e tyre kanë kërkuar që të bëjnë dhe foto me të.

 

View this post on Instagram

 

INSTA ?F THE DAY

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...

Vendimi/Çfarë është reciprociteti për targat e Serbisë? Blindohet kufiri

Duke parë situatën e agravuar tashmë mes Kosovës dhe Serbisë, Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar nga ana e qytetarëve që të shfrytëzojnë...