E enjte, 21 Janar, 2021
10 C
Tirana

Festë në ‘arrest shtëpie’/ ‘Zogu i Tiranës’ surprizohet për ditëlindje, i dhurojnë 500 trëndafila

Moderatori Hermes Nikaj, i njohur si ‘Zogu i Tiranës’, ka festuar para pak ditësh ditëlindjen në një festë shumë private.

Ai ndodhet ende në “arrest shtëpie”, pasi është akuzuar për prostitucion. Ndonëse në shtëpi, atë e kanë surprizuar në ditën e lindjes, duke ia bërë edhe më speciale.

Mësohet se Hermes është surprizuar nga miqtë e tij më të afërt në mesnatë, të cilët i kanë trokitur në shtëpi, ku ndodhet i izoluar pas lirimit nga burgu 313 dhe kanë festuar deri në orët e para të mëngjesit.

Ai ka marrë dhurata të shumta të markave të shtrenjta dhe 500 trëndafila, raporton ‘panorama plus’. Burime pranë Prokurorisë së Tiranës bëjnë me dije se ende nuk janë mbyllur hetimet për çështjen në ngarkim të Nikajt. 26-vjeçari vazhdimisht i ka mohuar akuzat e ngritura rreth tij, duke deklaruar se është i pafajshëm.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mashtrim në vlerën e 250 mln eurove, arrestohen 7 shqiptarë në Itali (Emrat)

Policia e Katanzaros në Itali, ka përfunduar një megaoperacion ku në pranga kanë rënë 81 persona. Në mesin e të arrestuarve janë dhe 7...

A mund t’ju paralajmërojë një ëndërr mbi sëmundjet tumorale?

Ka shumë mundësi që ju ka ndodhur edhe juve ose dikujt që njihni:të keni parë në ëndërr rënien e dhëmbëve. Jo, një makth i...

Video/ Triumfon Partizani në derbi, Tirana gjithnjë e më larg titullit

Partizani ka fituar derbin me rezultatin 1-0 kundër Tiranës. Një fitore e rëndësishme ndaj rivalit historik të kryeqytetit me golin e vetëm të Erald...

Grupi i polifonisë Fier, i kushton këngë Presidentit turk Erdogan (Video)

Premtimi i dhënë nga presidenti turk, Rexhep Tajip Erdogan për ndërtimin e Spitalit të ri në Fier nuk kishte sesi të kalonte pa falënderime,...

Kush janë sot 10 qytetet më të rrezikshme në botë

Para se të planifikoni pushimet tuaja të radhës, mund të jetë me vlerë të bëni disa kërkime mbi qytetet që mendoni të vizitoni, sidomos...