E mërkurë, 16 Qershor, 2021
24.5 C
Tirana

Festa për titullin kampion, Inter shpërndan videon e tifozëve shqiptarë

Festa e tifozëve të Interit për fitimin e titullit kampion ishte e madhe pasi skuadra e tyre arriti një sukses të munguar prej 11 vitesh.

Por festa e tifozëve shqiptarë të Interit ka bërë jehonë dhe në Itali, aq sa vetëm faqja zyrtare e zikaltërve në “Facebook”, ka shpërndarë videon e tifogrupit “Inter Club Albania”, duke u bërë jehonë në llogaritë e saj në rrjetet sociale.

“Festa e madhe e Inter Club Albania në Tiranë për fitoren e titullit, Bravo djema”, shkruan Interi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Të ndalet sa më shpejt gjenocidi ndaj myslimanëve në Kinë

Nga Joseph Bosco “The Hill” Kur tmerret e plota të Holokaustit Nazist ishin më se të qarta edhe për mohuesit më kokëfortë gjatë viteve 1940-1950,...

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës

Policia njofton se është dhunuar për shkak të detyrës Drejtoresha e Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit në Bashkinë e Tiranës. Agresori është një 34-vjeçar me...

‘Vatra’ deklaratë: Të na tregohet pse Berisha u shpall “non grata”

DEKLARATË PUBLIKE E FEDERATËS PAN – SHQIPTARE TË AMERIKËS VATRA, RRETH SHPALLJES ‘NON GRATA’ TË ISH- PRESIDENTIT SHQIPTAR DR. SALI BERISHA Federata Pan - Shqiptare...

BE heq kufizimet e udhëtimit për Shqipërinë, Serbinë dhe Maqedoninë e Veriut

Vendet anëtare të Bashkimit Evropian kanë rënë dakord të mërkurën (16 qershor) të heqin kufizimet e udhëtimit për udhëtarët nga tetë vende dhe territore...

Arma më e fuqishme e Opozitës

Nga Oerd Bylykbashi Ligji i Dekriminalizimit funksionon si sahat! Një tjetër kryebashkiak i dënuar me burgim u zbulua falë tij, duhet të largohet nga funksioni...