Stil

Ferhati i serialit “Dashuri bardh e zi” do të bëhet baba

               Publikuar në : 17:49 - 15/05/19 M. S

Aktori i njohur turk, Ibrahim Çelikkol, së shpejti do të bëhet baba për herë të parë. Ibrahim Çelikkol, i njohur në Shqipëri si Ferhati në serialin “Dashuri bardh e zi”, dhe bashkëshortja e tij Mihre do të bëhen prindër.

Sipas mediave turke, bashkëshortja e tij Mihre është dy muajshe shtatzënë, dhe po ashtu thuhet se aktori ka zgjedhur edhe emrin për bebushin e tij. Ai dëshiron që të bëhet baba i një djali, dhe emri që ka menduar t’i vendosë është Ali.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT