E premte, 18 Shtator, 2020
31 C
Tirana

Fejohet Flori Mumajesi, publikon foton me të dashurën dhe unazën

Më të lexuarat

Dy letra të rralla/ Publikohet për herë të parë letërkëmbimi mes kreut të sapozgjedhur të Regjencës Mehdi Frashëri dhe Myslim Pezës

Nga: Marenglen KASMI Sot mbushen 78 vjet nga mbajtja e Konferencës së Pezës më 16 shtator 1942. Konferenca u mbajt në katundin Pezë, sikurse mori...

Mikroçipe në vaksinat anti-Covid? Ja çfarë thotë miliarderi amerikan Bill Gejts

Ai ka investuar shuma të mëdha parash, në përpjekje për të gjetur një vaksinë kundër koronavirusit, por ai është gjithashtu një objektiv i preferuar...

Ekzekutim si nëpër filma/ Autorët në Elbasan ishin të veshur me uniformë policie

Detaje të reja tronditëse kanë dalë në dritë nga ekzekutimi i vëllait të Talo Çelës, Bujar Çela. Paraprakisht bëhet me dije se kanë qenë tre...

Publikohet bilanci/ Si paraqitet situata nga pandemia në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit janë shënuar 3 viktima nga koronavirusi në vend. Betejën me COVID-19 e kanë...

Ekzekutimi i Bujar Çelës/ 50-vjeçari u qëllua me 21 plumba nga tre armë me silenciator

Dalin në dritë detaje të tjera lidhur me ekzekutimin e Bujar Çelës mëngjesin e sotëm në Elbasan. Burime për Abcnews.al bëjnë me dije se viktima...

Forcat ‘Shqiponja’, FNSH-ja dhe RENEA ‘blindojnë’ vendin, 9 persona në pranga

Policia e Shtetit ka përcjellë të dhënat lidhur me operacionet që ka zhvilluar në mbarë vendin, sa i takon goditjes së veprimtarisë kriminale. Raportohet...

‘Peshku i parë i madh në rrjetën e drejtësisë’, dënohet me 4 vite burg ish-kryebashkiaku i Lezhës

Ish-kryetari i Bashkisë Lezhë, Fran Frrokaj është dënuar me 4 vite burg. Frrokaj u dënua për veprën penale të "tjetërsimit të pronave" në zonën...

Arrestohet në Dubai bashkëshorti i Suada Sherifit, jeta e ish-Miss Shqipërisë pas mbylljes së qendrës estetike (FOTO)

Bashkëshorti i Suada Sherifit, Eldi Dizdari është vënë në pranga në Dubai. Arrestimi i tij është pjesë e një prej operacioneve ndërkombëtare më të...

Pamjet drithëruese/ Vinçi gjigant rrëzohet papritur, brenda ndodhej edhe një punonjës

Pamje të frikshme janë regjistruar në Portin e Velencias në Spanjë, teksa një vinç 55 metra i lartë është rrëzuar, pasi u godit nga...

Operacion ndërkombëtar antidrogë/ Arrestohet një nga krerët e kokainës në Shqipëri, burri i Suada Sherifit

Falë një operacioni ndërkombëtar anti-drogë, është vënë në pranga shtetasi Eldi Dizdari. Ai është arrestuar për llogari të Interpol Tiranës, i përfshirë edhe në...

Këngëtari dhe kantautori i njohur Flori Mumajesi i ka dhënë fund beqarisë. Ai ka publikuar në Instagram një foto në të cilën shfaqet dora e tij dhe e të fejuarës së bashku me unazën në gisht.

Prej kohësh është përfolur se Flori ishte në lidhje me disa personazhe të njohur, e së fundmi ishte ajo me moderatoren kosovare, Liberta Spahiu, lidhje kjo që nuk u konfirmua kurrë nga ata të dy.

Nuk dihet ende kush është vajza misterize që i ka rrëmbyer zemrën, por Flori për momentin ka preferuar ta mbajë sekret identitetin e saj.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Largohet Plarent Ndreca, Lleshaj flet për lëvizjet në ministrinë e Brendshme

Plarent Ndreca nuk do të shërbejë më si Sekretar i Përgjithshëm i Ministrisë së Brendshme. Lleshaj sqaroi për mediat se Ndreca nuk kishte dhënë dorëheqjen,...

“Këshilli politik si një organizëm seksual”, gafa e Vasilit pasi doli nga mbledhja

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, u largua më herët nga mbledhja e Këshillit Politik, teksa sqaroi edhe për gazetarët pse mori këtë vendim. Mirëpo, në...

Shqiptarët i kanë sytë nga ‘peshqit’ e mëdhenj/Shkëlqim Hajdari: Gati infrastruktura, SPAK funksional të fund të vitit

Konstitucionalisti Shkëlqim Hajdari, ka komentuar në studion e "News24" situatën politike dhe betejën e ashpër për të kapur të ashtëquajturit ‘peshqit e mëdhenj’. Ai...

Gjendet një makinë e djegur në Shkodër, dyshimet e para

Një mjet i djegur është gjetur mesditën e sotme 4 km larg qytetit të Shkodrës, në rezervuarin e Shtodrit. Dyshohet paraprakisht se makina e shkrumbuar...

Unë nuk dua të ulësh taksat z. Basha

Nga: Irena Beqiraj Kur zoti Basha të më ulë taksat, do të zgjedh një shkollë private edhe më të mirë për vajzën, edhe sa herë...