E mërkurë, 28 Korrik, 2021
22.5 C
Tirana

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 9 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport:

 • Pa frikë/ Uembli, anglezët vuajnë, ja pse mund t’i mundim
 • Ibra shpejt në fushë, aty do ketë dhe Zhirunë
 • Zhang: Klubi nuk është në shitje

Corriere dello Sport:

 • Mark Aurel Mou:”Titujt do vijnë”
 • Luçiano i mrekullive: Napoli, më ngjan
 • Kapelo: Mund të bëhet

AS:

 • Jam këtu për të fituar gjithçka
 • Madridi anonçon rinovimin e Nachos
 • Simeone deri në 2024-ën

Mundo Deportivo:

 • Casting portierësh
 • Takim mes Ronaldit (Koeman) dhe Laportës
 • Serxho Ramos i PSG-së për dy vite

L’Equipe:

 • Zidani “në rezervë”
 • Navas nuk do të jetë dublues

/Përgstiti: TIRANA TODAY

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Si mund të shmangen epidemitë

Numri i vdekjeve të raportuara nga COVID-19 ka kaluar 4 milionë, sipas Universitetit Johns Hopkins që regjistron infektimet dhe vdekjet. Në 100 vitet e...

Politikani lituanez dënohet me burg për spiunim për Rusinë

Një gjykatë në Lituani dënoi politikanin Algirdas Paleckis me gjashtë vjet burgim, pasi e shpalli fajtor për spiunim për Rusinë. Gjykata e rrethit Siauliai vendosi...

Lëkundje sizmike me magnitudë 4.1 në Shqipëri

Lëkundje sizmike janë regjistruar mbrëmjen e sotme në vendin tonë. Sipas statistikave të publikuara nga Instituti i Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit, tërmeti me...

Zgjedhje të parakohshme? Haradinaj: Qeveria Kurti nuk do të zgjasë shumë

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj deklaroi se qeveria e Albin Kurtit nuk do të zgjasë shumë, duke paralajmëruar se në...

I pandehur me ish-ministrin Tahiri/ Rrëzohet kërkesa e Jaeld Çelës për liri

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO), ka rrëzuar  kërkesën e ish-drejtorit të Policisë së Vlorës Jaeld Çela, për lirimin nga...