E shtunë, 21 Maj, 2022
25.5 C
Tirana

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 7 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport:

 • Festë (spanjisht)/ Itali heroike në Uembli: është finale
 • Një kryevepër ala italiane

Corriere dello Sport:

 • Zoti është italian
 • Inzagi do Keitan, Hakimi-PSG 2026
 • Lacio: fillon epoka Sarri me rikthimin e Felipes

AS:

 • E marrtë dreqi (italisht)
 • Messi mban çelsin e Mbappesë
 • E gjitha në favor të Anglisë

Mundo Deportivo:

 • Mbaroi
 • Sot Danimarkë-Angli 21:00
 • Junior tek Leeds

L’Equipe:

 • Alegria!

/Tirana Today

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...