E shtunë, 31 Korrik, 2021
34.5 C
Tirana

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 4 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport:

 • Drejt Londrës, të martën sfida që vlen finalen
 • Uragani Kane
 • Një Isco për verën dhe Milani kërcen

Corriere dello Sport:

 • Misteri i Italisë/ Mancini me kokën tek Spanja: “Ne, pa limite”
 • Anglia kalon Shevën, Kane sfidon Kjaerin

AS:

 • E ardhmja është e jona
 • Vettel “vret” Alonson

Mundo Deportivo:

 • Festë e kuqe
 • Lirohen Pjaniç dhe Umtiti nga Barcelona!

L’Equipe:

 • Danezët gjenialë, anglezët mbretërorë
 • Foto kryesore: Jashtë kategorie!

@TIRANA TODAY

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Një raport objektiv, që mjerisht nuk e ndihmon Shqipërinë

Nga: Preç Zogaj Objektiv: ky mund të ish te vlerësimi me një fjalë të vetme i raportit përfundimtar të OSBE/ODHIR-it për zgjedhjet e 25 prillit....

Fshehu për 3 muaj tezen e vde*ur në bagazhin e makinës, për ti marrë pensionin

Një 55-vjeçar është vënë në pranga nga ana e policisë greke, pasi akuzohet për 'vrasje me paramendim' të tezes së tij. I prangosuri ishte...

Morena Taraku revoltohet me Ramën: E bëre serbin më të dashur se kosovarin

Këngëtarja Morena Taraku ka shfryrë revoltën e hapur ndaj kryeministrit Rama, pasi shprehu falenderimet në Forumin Ekonomik ndaj të gjitha vendeve të rajonit, që...

Trualli i Teatrit Kombëtar i kalon Bashkisë së Tiranës

Me vendim të Këshillit të Ministrave, qeveria ka firmosur kalimin e truallit të Teatrit Kombëtar në pronësi të Bashkisë së Tiranës. Kujtojmë se Gjykata...

Dikur Mira Kazhani dhe Bieta Sulo në UKT, sot Zaimina Vasjari

Pas gazetareve Mira Kazhani dhe Bieta Sulo, edhe këngëtarja Zaimina Vasjari është bërë specialiste e ujësjellësve. Duke iu referuar dokumentit ku spikat emri i...