E mërkurë, 16 Qershor, 2021
20.5 C
Tirana

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 31 maj 2021

Corriere dello Sport: 

 • Goditje gjeniale ( Lokateli Juve, De Pol Milan)
 • Hakimi shpëton Lautaron dhe Inzagi jep siguri për Lukakun në telefon

La Gazzetta dello Sport:

 • Sarri anti-Murinjo
 • Europiani, surpriza: Mancini “shkurton” Kean-in
 • Spaleti, Insinje problemi i parë

AS:

 • Zidan: Po shkoj sepse klubi nuk më jep besimin që më duhet

Mundo Deportivo:

 • Barça nuk e kap kohën
 • Tripletë Historike, Barca ngre kupën
 • Javë merkatoje

L’Equipe:

 • E gjitha aty lart Kuartararo
 • Bresti pa rezerva

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Të ndalet sa më shpejt gjenocidi ndaj myslimanëve në Kinë

Nga Joseph Bosco “The Hill” Kur tmerret e plota të Holokaustit Nazist ishin më se të qarta edhe për mohuesit më kokëfortë gjatë viteve 1940-1950,...

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës

Policia njofton se është dhunuar për shkak të detyrës Drejtoresha e Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit në Bashkinë e Tiranës. Agresori është një 34-vjeçar me...

‘Vatra’ deklaratë: Të na tregohet pse Berisha u shpall “non grata”

DEKLARATË PUBLIKE E FEDERATËS PAN – SHQIPTARE TË AMERIKËS VATRA, RRETH SHPALLJES ‘NON GRATA’ TË ISH- PRESIDENTIT SHQIPTAR DR. SALI BERISHA Federata Pan - Shqiptare...

BE heq kufizimet e udhëtimit për Shqipërinë, Serbinë dhe Maqedoninë e Veriut

Vendet anëtare të Bashkimit Evropian kanë rënë dakord të mërkurën (16 qershor) të heqin kufizimet e udhëtimit për udhëtarët nga tetë vende dhe territore...

Arma më e fuqishme e Opozitës

Nga Oerd Bylykbashi Ligji i Dekriminalizimit funksionon si sahat! Një tjetër kryebashkiak i dënuar me burgim u zbulua falë tij, duhet të largohet nga funksioni...