E shtunë, 12 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 2 qershor 2021

La Gazzetta dello Sport:

 • Jepi Itali! Ja 26-tshja e Europianit
 • Një-dy-tre yje!
 • Misioni De Paul

Corriere dello Sport:

 • Karlo mbret i Spanjës
 • Sinisha mbetet tek Bolonja. Sarri-Lacio ka tratativa.
 • Mançini rimerr Raspadorin.

AS:

 • Një mundësi e papritur
 • Kthehet Ançeloti
 • Nadali i përhershëm

Mundo Deportivo:

 • Eriku kthehet në shtëpi
 • Zyrtare: Ançeloti trajneri i ri
 • Koman shumë pranë qëndrimit

L’Equipe:

 • Ançeloti episodi nr. 2
 • Na kanë zili të gjithë vendet (Foto kryesore)

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Përmbyset autoboti me naftë në Elbasan, bllokohet shoferi

Një autobot me karburant është përmbysur mesditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, pranë fshatit Xibrakë. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se shoferin e ka zëne...

Shpërthimi i kontrolluar i ‘gjobës’ Becchetti

Nga: Agim Baçi Dikur qarkullonte në internet një letër që një vajzë i dërgonte së ëmës, e cila në thelbin e saj lidhej me gjetjen...

Uells-Zvicër/ Pjesa e parë pa gola, portierët vendimtarë me pritjet e tyre

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura, pjesa e parë e ndjeshjes midis Zvicrës dhe Uellsit. Një 45 minutësh ku spektakël dhuruan portierët e skuadrave...

Vrasja e 20-vjeçares në Greqi, zbulohet makina me të cilën janë larguar autorët

Zbardhen detaje të reja në lidhje me vrasjen e 20-vjeçare britanike Caroline, e ndodhur pak javë më parë në Greqi. Në emisionin e gazetarit grek...

Fati i kryetarit të PD-së, 3 kandidatët që do të sfidojnë Lulzim Bashën

Nga: Marsela Sinani Lulzim Basha 47 vjeç, Fatbardh Kadilli 55 vjeç, Edith Harxhi 48 vjeçe dhe Agron Shehaj 44 vjeç, aderojnë në të njëjtën parti,...