E mërkurë, 4 Gusht, 2021
35.5 C
Tirana

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 14 qershor 2021

La Gazzetta dello Sport:

 • Eriksen nga spitali: “Falmeinderit të gjithve, nuk dorëzohem”
 • Italia/ Regjistë për Oskar
 • Tifozët e Milanit: Kjaer kapiten! Dhe klubi thotë PO

Corriere dello Sport:

 • Mjeku që shpëtoi Eriksenin: “Kristiani ishte i vdekur”
 • Askush si Italia- Anglia dhe Hollanda me vështirësi

Mundo Deportivo:

 • Ora e Spanjës
 • Hendboll/ Barcelona fitullin e 10 europian (Fotoja kryesore)
 • Pep i ofron futbollistë Barcelonës

AS:

 • Sevilja 21:00/ Ora e futbollit
 • Florentino dhe Ramos takim sekret

L’Equipe:

 • Deschamps: “Nuk e dua këtë statusin e favoritit”
 • Xhokoviçi i kthesës
 • Hollandë pa frymë

Përgatiti: TIRANA TODAY

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Ah more bir, çfarë bëre”, momenti prekës kur ndahet me të birin

"Ah mor bir, çfarë bëre". Ishin këto fjalët e fundit të nënës së Kastriot Hasallës që i mori jetën kushëririt. Kastriot Hasalla pranoi autorësinë...

Helikopterë për fikjen e zjarrit, Leli: E keqja janë zjarrvëniet e qëllimshme 

Pas përplasjeve aq shumë të diskutuara me kryeministrin Edi Rama, kryebashkiaku i Vlorës Dritan Leli ka qenë krah Ministrit të Mbrojtjes, Niko Peleshi në...

Luiza Gega përfundon garën e 3000 metrave me pengesa, në çfarë vendi u rendit

Atletja Luiza Gega zbriti në pistën e stadiumit të Tokios për finalen e madhe në garën e 3000 metrave me pengesa, ku dhe u...

I mori jetën gruas/40-vjeçari: Po e përgjoja, kishte një lidhje jashtëmartesore

Shqiptari Florand Shehu i cili masakroi me thikë gruan e tij para disa ditësh në Greqi, ka rrëfyer para autoriteteve se nuk ishte në...

VIDEO/Rama i shpalli ‘luf*ë të hapur’, Peleshi shfaqet me Dritan Lelin në Vlorë

Situata me zjarret është përkeqësuar gjatë ditëve të fundit. Flakët kanë mbërritur edhe në zonat e banuara, duke ndezur sinjalin SOS në Gjirokastër, Dukat,...