E martë, 27 Korrik, 2021
34.5 C
Tirana

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 14 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport:

 • Milan, Zhiru, ka më shumë
 • Juve në maksimum, çfarë shtyse nga Europiani, heronjtë e Uemblit japin karikim

Corriere dello Sport:

 • Insinje, në sytë e klubeve të huaja,
 • Rui Patrisio muri i Murinjos
 • Felipe, shigjeta për Sarrin

AS:

 • Ancelotti ka detyra
 • Florentino denoncon një konspiracion

Mundo Deportivo:

 • “Kasijas dhe Raul janë mashtruesa”
 • Rrugës / Grizman dhe Saul
 • PSG refuzon blerjen e Messit

L’Equipe:

 • Dita e lavdisë
 • Ramos: ” E këshilloj Mbappenë të qëndrojë”

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Aksion si në filma/”Policia, hape derën”, shënjestra u ikën nga “duart”

Një makinë e cila u shpëton policëve, dhe një gazetar që e shtrijnë në tokë vetëm sepse filmoi operacionin. Ka qënë kjo skena që...

Nostalgji futbolli/ Henry flet për Messin: “Nuk di nëse Ronaldo do e bënte…”

Thierry Henry në një intervistë me Rio Ferdinand: "Nuk e di nëse e keni parë ndonjëherë Ronaldon të bëjë atë që dot'ju them për Messin...

Studimi/ Muzika i ndihmoi njerëzit të përballonin pandeminë

Dpa/ Një studim me më shumë se 5,000 njerëz të karantinuar në tre kontinente tregoi se më shumë se gjysma prej nesh përdori muzikë...

Po filmonte aksionin e policisë/ Gazetari: Më shtrinë barkas…

Një situatë e sikletshme i ka ndodhur gazetarit të “News24” Ergys Gjençaj, i cili është shoqëruar nga policia, pasi filmoi një aksion të uniformave...

Aksion anti-dro*ë në zonën e “Vorrit të Bomit” në Tiranë, arratiset një person

Një aksion anti-drogë është zhvilluar mesditën e sotme në zonën e “Vorri i Bomit” në kryeqytet, ku burimet paraprake, ende jo zyrtare njoftojnë për...