E shtunë, 12 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 11 qershor 2021

La Gazzetta dello Sport:

  • Jemi të gjithë Axurrë!
  • Mançini: “Nderojmë fanellën”

Corriere dello Sport:

  • Dashuria për Italinë nuk njeh distancë

AS:

  • Shtegu për në Uembli

Mundo Deportivo:

  • Nis Europiani
  • Memfis Depai, çelësi i Komanit

L’Equipe:

  • Më në fund

O Jogo:

  • Si të ishte i pari. Ronaldo “Jam më i motivuar se në 2004-ën”

Përgatiti Tirana Today

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Uells-Zvicër/ Pjesa e parë pa gola, portierët vendimtarë me pritjet e tyre

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura, pjesa e parë e ndjeshjes midis Zvicrës dhe Uellsit. Një 45 minutësh ku spektakël dhuruan portierët e skuadrave...

Vrasja e 20-vjeçares në Greqi, zbulohet makina me të cilën janë larguar autorët

Zbardhen detaje të reja në lidhje me vrasjen e 20-vjeçare britanike Caroline, e ndodhur pak javë më parë në Greqi. Në emisionin e gazetarit grek...

Fati i kryetarit të PD-së, 3 kandidatët që do të sfidojnë Lulzim Bashën

Nga: Marsela Sinani Lulzim Basha 47 vjeç, Fatbardh Kadilli 55 vjeç, Edith Harxhi 48 vjeçe dhe Agron Shehaj 44 vjeç, aderojnë në të njëjtën parti,...

Salianji: Gruevski si Rama mori mandat të tretë, por ra brenda një viti

Deputeti i zgjedhur i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka bërë një paralelizëm të situatës aktuale politike në Shqipëri, të asaj para disa viteve në...

Kosovë: Një viktimë dhe 17 raste të reja me Covid-19

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka regjistruar më 12 qershor një rast të vdekjes nga koronavirusi. Viktima është nga Prizreni. Sipas njoftimit...