E shtunë, 12 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 10 qershor 2021

La Gazzetta dello Sport:

  • Fjala e Kontes, nga Kombëtarja tek Interi
  • Juve, po, për Championsin e ardhshëm

Corriere dello Sport:

  • Të uritur. Nesër nis Europiani, Axurrëts fidojnë Turqinë

AS:

  • Nejmari bllokoi Mbapenë

Mundo Deportivo:

  • Dritë jeshile vaksinës
  • Ofertë për Pelegrinin. Objektivi i Barcelonës është  24 vjeçari i Romës
  • Rafa dhe Nole fitojnë dhe takohen në gjysmëfinale

L’Equipe:

  • Antuan Grizman “Europian i suksesshëm vetëm po e fituam”

Përgatiti Tirana Today

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shpërthimi i kontrolluar i ‘gjobës’ Becchetti

Nga: Agim Baçi Dikur qarkullonte në internet një letër që një vajzë i dërgonte së ëmës, e cila në thelbin e saj lidhej me gjetjen...

Uells-Zvicër/ Pjesa e parë pa gola, portierët vendimtarë me pritjet e tyre

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura, pjesa e parë e ndjeshjes midis Zvicrës dhe Uellsit. Një 45 minutësh ku spektakël dhuruan portierët e skuadrave...

Vrasja e 20-vjeçares në Greqi, zbulohet makina me të cilën janë larguar autorët

Zbardhen detaje të reja në lidhje me vrasjen e 20-vjeçare britanike Caroline, e ndodhur pak javë më parë në Greqi. Në emisionin e gazetarit grek...

Fati i kryetarit të PD-së, 3 kandidatët që do të sfidojnë Lulzim Bashën

Nga: Marsela Sinani Lulzim Basha 47 vjeç, Fatbardh Kadilli 55 vjeç, Edith Harxhi 48 vjeçe dhe Agron Shehaj 44 vjeç, aderojnë në të njëjtën parti,...

Salianji: Gruevski si Rama mori mandat të tretë, por ra brenda një viti

Deputeti i zgjedhur i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka bërë një paralelizëm të situatës aktuale politike në Shqipëri, të asaj para disa viteve në...