E shtunë, 31 Korrik, 2021
31.5 C
Tirana

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 1 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport:

 • Italia i frikëson të gjithë
 • Juve, 400 milion për rinisjen
 • Idea Damsgaard, Milani mendon për xholin danez

Corriere dello Sport:

 • Juve, 400 milion
 • Pas anglezit, Rosetti na jep sllovakun
 • Gjysma e Europës do yjet e Mancinit

AS:

 • Dy bisha janë të lirë!
 • Ferran Torres: Guardiola më mësoi të jem 9-tsh
 • Del kalendari i La Ligas, 2021-2022

Mundo Deportivo:

 • Mesi? Rrini të qetë
 • Rekordet e “La Roja-s”

L’Equipe:

 • Mbappe: Një sezon dhe pastaj ikën?
 • Tornadoja Pogacar

/TIRANA TODAY

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Koron*virusi/ Profesori grek: Do të krijohen më shumë mutacione ngjitëse

Profesori grek Theodoros Vasilakopoulos në një intervistë për mediat greke foli për rrjedhën e pandemisë në vend dhe procesin e vaksinimit ku thotë se...

Teatri Kombëtar në pronësi të Bashkisë/ PD: Rama nuk pyet për drejtësinë

Partia Demokratike ka reaguar ashpër ndaj vendimin e qeverisë për t'i kaluar truallin e Teatrit Kombëtar në pronësi të Bashkisë së Tiranës. Deputetja e zgjedhur...

Varianti Delta përhapet me shpejtësi në Shtetet e Bashkuara

Presidenti Joe Biden po u kërkoi punonjësve të qeverisë federale të dëshmojnë statusin e tyre të vaksinimit. Të pavaksinuarit do të duhet të mbajnë...

Si duket Serbia…

Nga Emin Azemi Serbia e Edi Ramës kufizohet direkt me Shqipërinë (!) Kjo Serbi, Kosovën e konsideron pjesë të saj dhe, për rrjedhojë, Edi Rama...

45 raste të reja në 24 orët e fundit, asnjë viktimë

Në përditësimin e radhës nga Ministria e Shëndetësisë, vihet re një rritje e rasteve të infektimeve në 24 orët e fundit. Fatmirësisht nuk ka...