E shtunë, 12 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Faqet e para/ Gazetat sportive europiane, 25 maj 2021

La Gazzetta dello Sport:

 • Maks, ritakimi
 • Konte-Inter ndeshje e hapur
 • Top 100 e kampionatit, Lukaku mbret, pastaj Ibra dhe Kesi
 • Napoli kthehet nga Konseisao

Corriere dello Sport:

 • Kthesa Konseisao
 • CR7 tremb Juven: Faleminderit për udhëtimin
 • Inter, Lautaro apo Bastoni, njëri është i tepërt

AS:

 • As Ramosi as Madridi
 • Al Khelafi: Mbappe është dhe do të jetë lojtar i yni
 • Bernal nuk ka mëshirë

L’Equipe:

 • Lila, kampionët bëjnë paradë
 • Benzema: E kam konsideruar veten gjithnjë një “blu”
 • Bernal bën detyrën, shkëlqen Bardet

O Jogo:

 • Finale e lumtur
 • Napoli sulmon Konseisaon
 • Kampioni turk Beshiktashi kërkon të arrijë tek portieri Adan për më pak se 1 milion euro

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Asnjë viktimë nga koron*virusi, 12 raste të reja në 24 orët e fundit

Situata epidemiologjike në vendin tonë paraqitet e qëndrueshme. Në 24 orët e fundit, janë regjistruar 12 raste të reja me Covid-19, nga 2.916 testime...

”Shpresoj të mos jetë si Trump”/ Putin flet për Biden para takimit në Gjenevë

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin shpreson se homologu i tij amerikan, Joe Biden, do të jetë më pak impulsiv se paraardhësi i tij, Donald...

Të shtëna me armë në SHBA, 13 të plagosur, autori ende i lirë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të Teksas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku një person ka shtënë me armë duke lënë të...

Përmbyset autoboti me naftë në Elbasan, bllokohet shoferi

Një autobot me karburant është përmbysur mesditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, pranë fshatit Xibrakë. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se shoferin e ka zëne...

Shpërthimi i kontrolluar i ‘gjobës’ Becchetti

Nga: Agim Baçi Dikur qarkullonte në internet një letër që një vajzë i dërgonte së ëmës, e cila në thelbin e saj lidhej me gjetjen...