E premte, 6 Gusht, 2021
25.5 C
Tirana

Fantastiku Bernard Berisha, mposht i “vetëm” Spartakun se Moskës (Video)

Benard Berisha ka qenë fantastik sot në transfertën e vështirë me Spartakun e Moskës. Ishte një fitore e madhe nga Akhmat Grozni ku ish-lojtari i Skënderbeut i ka bërë të gjitha duke shënuar gol dhe duke dhënë një asist fantastik. 77 minuta për Bekim Balaj i cili është zëvendësuar.

Lojtari tjetër që militon në këtë ekip është Odise Roshi, i cili e ka nisur si zëvendësues dhe është inkuadruar në lojë në minutën e 74. Grozni pas kësaj fitoreje mban vendin e 10-të në kampionatin Rus të futbollit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zyrtare/ Messi largohet përfundimisht nga Barcelona

Lionel Messi nuk do të jetë më pjesë e Barcelonës. Njoftimi ka ardhur nga klubi katalanas, ku zyrtarizoi “divorcin” me yllin argjentinas për arsye...

Kryengritja në gotë e Sali Berishës kundër SHBA

Nga: Mero Baze Sali Berisha i harxhoi gjithë fishekët kundër SHBA, në një përpjekje për t’u dëshmuar atyre se ka pas Partinë Demokratike dhe do...

Ish-shefi i Ndërlidhjes: Ju rrëfej sozinë që përdorte Enveri në Pogradec

Inxhinier Luan Pogaçi, ish-shefi i Ndërlidhjes dhe Informacionit i Drejtorisë së Dytë të Ministrisë së Brendshme, numrin e kaluar ka kujtuar bëmat e Hekuran...

Kemi kryetar, por jo lider! PD, zyrtarisht në konflikt

Nga: Fatbardh Kadilli Nuk mjafton të ulesh në karrigen e kryetarit që të kryesosh, të udheheqësh. Janë gjëra të ndryshme. Kryetar të bëjnë vendimet. Kryetar...

Asnjë humbje jete nga Cov*d-i gjatë 24 orëve të fundit, rriten infektimet

Dita-ditës po shtohen infektimet. Duket se thirrjet e Ministrisë së Shëndetësisë për të zbatuar masat anti-Covid, kanë shkuar në "vesh të shurdhër" për këtë...