E martë, 25 Janar, 2022
-4.5 C
Tirana

“Familja ime është mirënjohëse për të gjitha lutjet dhe mbështetjen”, Melania Trump tregon përjetimet pas infektimit

Tre ditë më parë, presidenti i SHBA Donald Trump dhe zonja e parë Melania Trump rezultuan të infektuar me koronavirus. Dyshohet se ata janë nfektuar nga këshilltarja e tij Hope Hicks, pasi kishin udhëtuar së bashku më një avion privat.

Melania Trump ka njoftuar se është në gjendje të mirë dhe se ështe e izoluar. Në një postim në Twitter, ajo ka shkruar se është më mirë dhe ka falenderuar stafin mjekësor.

“Familja ime është mirënjohëse për të gjitha lutjet dhe mbështetjen! Ndihem mirë dhe do të vazhdoj të pushoj në shtëpi.

Faleminderit stafit mjekësor dhe kujdestarëve kudo, dhe lutjet e mia të vazhdueshme për ata që janë të sëmurë ose kanë një anëtar të familjes të prekur nga virusi”, ka thënë Melania në postimin e saj në Twitter.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ndërron jetë aktori i njohur turk, luajti në serialin “Ertogrul”

Aktori i njohur turk, Ayberk Pekcan, ka ndërruar jetë në moshën 51-vjeçare. I ndjeri ka luajtur në serialin “Ertogrul” dhe “Osman”. Mediat turke thonë se...

Gjirokastritët dhe korçarët më punëtorë, Lezha, Dibra dhe Tirana më “dembele”

Qarqe të ndryshme të vendit shfaqin sjellje ekstreme ndaj punës, pasi në disa prej tyre popullsia në moshë punë (+15 vjeç) shfaq një interes...

Makthi i Berishës nga institucionet që nuk e njohin

Nga: Mero Baze Sali Berisha tani ka nisur luftë me çdo institucion zyrtar, politik apo fetar që nuk e pranon më si Kryetar të PD,...

“Blindohen” zgjedhjet në Shoqatën e Tiranës, hyrja me kartë identiteti

Në orën 15:00 do të nisin zgjedhjet e Shoqatës Rajonale të Futbollit të Tiranës. Aktualisht është vënë re prezencë e forcave të policisë private,...

Nis hakmarrja pas përgjimeve, Tatimet ‘mësyjnë’ te bizneset e Armand Dukës

Bashkia e Tiranës me në krye Erion Veliaj, ka marrë zotimin për të "pastruar futbollin". Prokuroria e Tiranës ka nisur sot një hetim për...