E mërkurë, 22 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

Facebook dhe Instagram jashtë shërbimi, askush nuk futet dot në llogarinë e tij

Prej rreth 1 orë rrjetet sociale Facebook dhe Instagram janë jashtë shërbimit në të gjithë botën. Përdoruesit e tyre nuk po munden që të kryejnë veprime në llogaritë e tyre.

Instagram nuk të lejon ti bësh ‘refresh’ dhe në disa raste përdoruesit kanë dalë nga llogaritë e tyre. Ndërsa mesazhet në Facebook funksionojnë, duket se aplikacioni Messenger nuk është prekur nga ky ‘virus’.

Duket se është një problem i përkohshëm, i cili pritet që në pak minuta t’i rikthehet normalitetit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...