E shtunë, 12 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Euro 2020/ Lojtarët më të mirë që mungojnë në Europian dhe kush u largua rrugës

Ansu Fati (Spanja)

GettyImages 1279326703 1 1 e1622557250702
Diego Souto/Quality Sport Images/Getty Images

Serxho Ramos (Spanja)

GettyImages 1133086595 e1622557182408
TF-Images/TF-Images via Getty Images

Nikolo Xaniolo (Italia)

GettyImages 1167240743 e1622557300478
Paolo Bruno/Getty Images

Mejzon Grinud (Angli)

GettyImages 1270827037 e1622557323473
Haflidi Breidfjord/Getty Images

Mark-Andre ter Shtegen (Gjermania)

GettyImages 1232064295 e1622557346668
Alex Gottschalk/DeFodi Images via Getty Images

Virxhil van Dijk (Hollanda)

GettyImages 1229103015 e1622557231547
Eric Verhoeven/Soccrates/Getty Images

Zlatan Ibrahimoviç (Suedia)

GettyImages 1231888357 e1622557379725
JONATHAN NACKSTRAND/AFP via Getty Images

Erling Haland (Norvegjia)

GettyImages 1228401000 e1622557407703
David Fitzgerald/Sportsfile via Getty Images

Lojtarët që u grumbulluan dhe gjithsesi nuk do të luajnë në Euro 2020 
  • Trent Aleksandër Arnold (Anglia) – dëmtim në miqësore
  • Xhesper Silesen (Hollanda) – rezultoi pozitiv me Covid
  • Doni Van de Bek (Hollanda) – dëmtim i mbarsur
  • Arkadiuz Milik (Polonia) – dëmtim
  • Serxhi Busket (Spanja) – rezultoi pozitiv me Covid

Përgatiti Totila Kotorri/ Tirana Today

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shpërthimi i kontrolluar i ‘gjobës’ Becchetti

Nga: Agim Baçi Dikur qarkullonte në internet një letër që një vajzë i dërgonte së ëmës, e cila në thelbin e saj lidhej me gjetjen...

Uells-Zvicër/ Pjesa e parë pa gola, portierët vendimtarë me pritjet e tyre

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura, pjesa e parë e ndjeshjes midis Zvicrës dhe Uellsit. Një 45 minutësh ku spektakël dhuruan portierët e skuadrave...

Vrasja e 20-vjeçares në Greqi, zbulohet makina me të cilën janë larguar autorët

Zbardhen detaje të reja në lidhje me vrasjen e 20-vjeçare britanike Caroline, e ndodhur pak javë më parë në Greqi. Në emisionin e gazetarit grek...

Fati i kryetarit të PD-së, 3 kandidatët që do të sfidojnë Lulzim Bashën

Nga: Marsela Sinani Lulzim Basha 47 vjeç, Fatbardh Kadilli 55 vjeç, Edith Harxhi 48 vjeçe dhe Agron Shehaj 44 vjeç, aderojnë në të njëjtën parti,...

Salianji: Gruevski si Rama mori mandat të tretë, por ra brenda një viti

Deputeti i zgjedhur i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka bërë një paralelizëm të situatës aktuale politike në Shqipëri, të asaj para disa viteve në...