Kuriozitete

Është 55 vjeç/ Këngëtari shqiptar i befason të gjithë: Përtoj të martohem

               Publikuar në : 18:21 - 11/06/19 Enno

Kantautori i mirënjohur shqiptar, Kujtim Prodani ditën e sotme ishte i ftuar në emisionin “Rreze dielli” prej ku ndër të tjera foli edhe për jetën e tij personale.

I pyetur nga moderatori Alban Musa rreth arsyes se përse ai ende nuk është martuar, 55-vjeçari pa u menduar gjatë u përgjigj se është shumë shpejt dhe se përton.

“Është shpejt akoma. Po sikur të të them që përtoj, është përgjegjësi e madhe. Unë jam rritur në një familje plot dashuri dhe kam jetuar për 26 vite në një parajsë dashurie. Këtë lloj dashurie kanë pasur prindërit e mi. Jam po unë që them, Kujtim nuk është momenti, ti nuk je gati”, ka deklaruar publikisht këngëtari duke na befasuar kështu të gjithëve.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT