Stil

Ermal Mamaqi do braktisë “TV Klan” për të shkuar në “Top Channel”?

               Publikuar në : 18:47 - 11/06/19 Enno

Së fundmi, kudo në media po përflitet për një lajm që lidhet me largimin e moderatorit Ermal Mamaqi nga “TV Klan”.

“Indeksonline” raporton se Ermal Mamaqi do të largohet nga televizioni ku po punon aktualisht dhe do shkojë në “Top Channel”.

Disa burime pranë produksionit të moderatorit kanë pohuar për “Indeksonline” se kontrata mes “TV Klan” dhe Ermal Mamaqit përfundon këtë verë dhe ajo nuk do të rinovohet më.

Kujtojmë se para 3 viteve Ermal Mamaqi la shown e tij në “Digitalb” për t’u bërë moderator i emisionit “Xing me Ermalin”.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT