E diel, 16 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Eno Popi, do jetë më pjesë e Top Channel? Gazetari zbulon ku do ta shikojmë këtë sezon

Pas shumë muajsh shkëputje nga ekrani dhe radio, gazetari i njohur Eno Popi rikthehet fuqishëm këtë sezon.

Tashmë është konfirmuar se ai do të rikthehet në “Top Albania Radio”. Gjatë kësaj periudhe duket se ai ka punuar fort, për një program kushtuar udhëkryqeve të shoqërisë në shekullin që jetojmë.

Programi do të quhet “Dilema Sociale” dhe do vijë me moton “Filloje nga Zero”. Lajmin e ka zbuluar vetë Eno, përmes profilit të tij në “Instagram”.

Ja se çfarë shkruan gazetari bashkëngjitur videos në fjalë:

Shume shpejt….degjohemi❤️Repost @topalbania_radio with @get_repost
・・・
“Filloje nga Zero” – #DilemaSociale nga @enopopi së shpejti në #topalbaniaradio

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...