E hënë, 24 Janar, 2022
3.5 C
Tirana

Eni Vasili rikthehet në ekran dy muaj pas lindjes

Moderatorja e “Open” në Top Channel, Eni Vasili, është bërë nënë e dy vajzave binjake. Ajo solli në jetë Sofi-në dhe Nikol. Ndonëse kanë kaluar vetëm dy muaj, kjo nuk e ka penguar aspak që të rikthehej fuqishëm në punë.

Mbrëmë, Eni Vasili u rikthye me “Open”, ku dhe nisi sezoni i ri televiziv për shumë programe politike. Me transmetimin e mbrëmshëm, të shumtë kanë qenë ata persona që e kanë uruar moderatoren, sidomos zonjat dhe zonjushat.

“Sa e fortë je, me dy fëmijë dhe ju riktheve punës”, i kanë shkruar ndjekësit. Teksa Eni iu është përgjigjur duke thënë:

“Fëmijët janë bekim, jo pengesë. Frymëzimi dhe forca vjen prej tyre. Faleminderit të gjithëve për mbështetjen”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zgjedhjet e nxehta të 6 marsit, 10 pritshmëritë për 6 bashki

Nga: Roland Qafoku Vendimi për zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 marsit më shumë duket si një pushim i detyruar i kërkuar nga trajneri në...

Recitoi mes dëborës/Meta: Vargjet e mia shqetësuan çunat e “Ballkanit të Hapur”

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, është pyetur nga gazetarët sot për recitimin që bëri së fundmi në Korçë, ndërsa në qytetin juglindor kishte nisur...

Meta i përgjigjet “dhëmbë për dhëmbë” Ramës

Pa humbur kohë, presidenti Meta i është përgjigjur thumbave të kryeministrit Rama. Presidenti Ilir Meta i ktheu përgjigje deklaratave të Ramës, se më 6...

“Kreu i FSHF”, Meta: Dënoj çdo ndërhyrje të politikës, që synon shantazhimin!

Ndërsa foli për mediat pas homazheve te shtatorja e Ismail Qemalit, në bulevardin Dëshmorët e Kombit, Kreu i Shtetit, Ilir Meta është prononcuar edhe...

U ekzekutua nga një i mitur për hakmarrje, zbardhet ngjarja e rëndë në Lezhë

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Lezhën. Një person është qëlluar për vdekje në fshatin Manati. Bëhet me dije se ka ndërruar jetë Lekë...