E hënë, 23 Nëntor, 2020
1 C
Tirana

Eni Vasili nxjerr blof Xhisielën/ E kishin urdhëruar, ndaj nuk foli LIVE në emision

Më të lexuarat

Rritja e rasteve/ Sot hapet spitali Covid 3, brenda javës edhe Covid 4

Pas ankesave të shumta për ezaurimin e kapaciteteve në spitalet Covid, qeveria duket se po bën lëvizjen e radhës. Burime bëjnë me dije se...

KUJDES/ Pamje të rënda: Morgu përtej kapacitetit, trupat lihen përtokë

KUJDES! PAMJE TË RËNDA! Syri.net ka publikuar foto ekskluzive të siguruara nga brenda Morgu i Tiranës, ku trupat e viktimave nga Covid-19 janë vendosur në...

FOTO/ Tirana një “betoniere” e madhe, 10 kulla në ndërtim e sipër

Edhe pse vendi ndodhet në krizë ekonomike për shkak të tërmetit të 26 nëntorit dhe pandemisë Covid-19, Tirana vijon të ketë një bum ndërtimesh. Këtij...

Kaos në spital/ Mjeku thirrje qeverisë: Zgjohuni nga gjumi, hapni Covid 4

Situata paraqitet e rënduar në vendin tonë sa i përket pandemisë nga koronavirusi. Mjeku i Urgjencës i ‘Shefqet Ndroqit’, ose Covid2, Dritan Koçiaj ka ngritur...

Pamje të rënda/‘Luftë’ mes grupeve mafioze, 29-vjeçarin e vrasin me shkopinj

Disa pamje të rënda janë bërë virale në rrjet, ndërsa dëshmojnë dhunën makabre të disa personave, ku me shkopinj në duar qëllojnë pa pikë...

“Njerëzit do vdesin”, sizmologu grek parashikon një tërmet të fuqishëm

Në 30 tetor, një tërmet i fuqishëm goditi Detin Egje midis bregdetit turk dhe ishullit grek të Samos, duke shkaktuar një bilanc tragjik. Po...

Italia jep alarmin për ‘bombën e ujit’/Ekspertët: Mos dilni nga shtëpia (VIDEO)

Autoritetet në Itali kanë dhënë alarmin për shkak të së ashtëquajturës “bombë e ujit”, që ka sjellë një përkeqësim të menjëhershëm të kushteve atmosferike. Për...

“Ka planifikuar që të japë dorëheqjen”, zbulohet pasardhësi i Vladimir Putin

Kritiku i njohur i Vladimir Putin, ka nxjerrë disa të pathëna të cilat e nxjerrin zbuluar lidhur me lëvizjet e tij. Valerey Solovei ka...

Videoja po thyen rrjetin/ Sherr te “Aventurierët”, plas grushti

“Aventurierët” në episodin e fundit kanë dhuruar emocione, adrenalinë, e po kështu edhe skena dhune. "Aventurierët" vendosën që Festën e Birrës ta festonin në...

Bes Kallaku, ditëlindje pa masa anti-covid, gjobiten dhe Meta me Kryemadhin

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë, ka gjobitur me 1 mln lekë të reja administratorin e lokalit ku festoi ditëlindjen e 35-të aktori Bes Kallaku,...

Fakte sa interesante dhe kontradiktore kanë dalë pas intervistave të dhëna nga Xhisiela Maloku. Ndonëse gjatë intervistës, Xhisiela mohoi gjithçka dhe tha se nuk ishte dhunuar, gazetarja Vasili ka rrëfyer një detaj mjaft interesant në bisedën me vajzën.

Vasili ka deklaruar se në momentin që i ka kërkuar vajzës që të shkojë në emision, ajo i ka thënë që nuk mund të shkojë dhe të flasë LIVE, sepse e kanë urdhëruar të shkojë në një tjetër emision, dhe mbrëmjen e djeshme Xhisiela ka qenë prezente të studion e “Opinion”.

“Kur i thashë që të vijë në emision, ajo më tha që nuk mund të vijë LIVE, sepse më kanë urdhëruar të shkoj në një tjetër studio”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Zgjidhëm hallin e fermerëve”, Rama jep lajmin fantastik për këtë zonë

Rama ka ndarë me ndjekësit në profilin e tij në Facebook, pamjet nga një tjetër investim shumë i rëndësishëm. Kreu i qeverisë ka treguar pamjet...

Tritol makinës së vlonjatit/ ‘Benz-i’ përdorej nga gruaja dhe fëmijët e Binajt

Mbrëmjen e djeshme, një mjeti në Vlorë i është vënë tritol, teksa ishte parkuar në lagjen “Hajro Çakërri” të qytetit. Poshtë makinës, në pronësi...

Lexoni parashikimin e horoskopit, çfarë thuhet në yje për ju sot

Dashi Shoqëria e të afërmve me humor do të lehtësojë gjendjen tuaj emocionale dhe do të thyejë monotoninë e rutinës së përditshme. Ekziston mundësia të...

E thonë astrologët: 3 arsyet përse viti 2021 do të jetë i mbarë

Të gjithë e dimë sa shpejt ndryshoi bota në 2020-ën dhe brenda një nate, rutina jonë s’ishte më ajo që njihnim. Gjithsesi, jemi thuajse...

Manastirliu kritikon qytetarët: Po neglizhoni pandeminë, respektoni masat

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka reaguar pas publikimit të pamjeve gjatë ditës së sotme në zonën e Liqenit. Shumë qytetarë janë parë të grumbulluar dhe...