E mërkurë, 22 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

Enca dhe Noizy rikthehen bashkë, videon e poston vetë këngëtarja

Tashmë kanë kaluar dy vite nga ndarja e Noizy-t dhe Encës. Kjo ndarje u shoqërua me një sherr mes të dyve, ku nuk kursyen ironitë jo vetëm në rrjetet sociale, por edhe në intervistat që jepnin.

Madje këngëtarja fshiu nga kanali i saj këngën e shumë dëgjuar të tyre “Bow Down’’.

Por siç duket, ajo e ka postuar edhe një herë. Këtë lajm e bëri vetë publik në Instagram, duke shkruar: “E di që ju ka munguar”.

Nuk dihet nëse do të kemi ndonjë ribashkim mes këngëtarëve, por kjo mbetet për tu parë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...