E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Enca ankohet publikisht për miqtë e vjetër, kërkon të rinj për këto arsye

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është në kërkim të miqve të rinj. Kjo pasi duket se këngëtarja është një ‘morning person’, teksa kërkon miq që ta shoqërojnë për aktivitete herët në mëngjes, të pinë kafe së bashku apo të bëjnë ndonjë xhiro afër detit.

Por mesa duket këta miq Enca i do për një kohë të shkurtër, siç shkruan ajo, “derisa të zgjohen miqtë e natës”.

“Kemi 6 pozicione të lira në shoqëri, për njerëz që zgjohen herët dhe duan të bëjnë aktivitete që në mëngjes, të pinë kafe, mundësisht ndonjë xhiro afër detit, keni kohë për aplikim derisa te zgjohen miqtë e mi te natës”, ka shkruar Enca.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...