Kronikë

Emri/ Hidhet nga kati i 7-të, babai i dy fëmijëve në gjendje kritike për jetën


               Publikuar në : 10:03 - 27/06/19 user tir

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen “30 Vjetori” në qytetin e Beratit ku 40-vjeçari Elton Riko është hedhur nga ballkoni i katit të shtatë.

Raportohet se 40-vjeçari është baba i dy fëmijëve.

Ai menjëherë është dërguar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë dhe aktualisht është në gjendje kritike për jetën.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT