E premte, 22 Tetor, 2021
14.5 C
Tirana

Elvanën apo Encën? Ermal Mamaqi zbulon kë ka paguar më shumë

Dy këngëtaret Elvana Gjata dhe Enca, kanë qënë dy personazhet që ka zgjedhur Ermal Mamaqi në filmat e tij.

Në “Dy gisht mjaltë”, pjesë e filmit ishte Elvana Gjata, e cila luante rolin e partneres së Ermalit. E ndërsa në projektin e radhës, ai ka zgjedhur Encën që luan në filmin “I Love Tropoja”.

I ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, Ermali ka zbuluar se Elvana ka marrë më shumë para. Ai ka thënë se këngëtarja e hitit “Me tana” ka xhiruar më shumë ditë se Enca.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Dy fitore që çojnë në humbje

Nga: Blendi Kajsiu Që fitorja e fushatës Berisha është humbje e madhe për PD-në, kjo tashmë është e qartë edhe për vetë doktorin. Ai e...

Si mund ta ndryshojnë politikën në Evropë zbulimet e “Pandora Papers”

Nga: Chris Raggett “European Council on Foreign Relations” Fshehtësia e financave nuk është më si dikur. Publikimi më 3 tetor i “Pandora Papers”, i rreth 12...

Donald Trump lançon rrjetin e tij social, ja si do të quhet aplikacioni

Pasi u përjashtua nga platformat sociale si Facebook dhe Twitter, Trump ka bërë përpjekje për krijimin e një media sociale rivale. Ish-presidenti amerikan Donald...

Super-operacion i shërbimit sekret, në pranga 15 agjentë të Mossad-it

15 persona janë arrestuar në Turqi, pasi autoritetet i akuzojnë si agjentë të shërbimit sekret izraelit, Mossad. Si rezultat i operacionit të kryer në...

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara

Nga: Bujar Leskaj Komisioni Europian publikoi ditën e djeshme Progres-Raportin për Shqipërinë. Të 136 faqet e këtij raporti përbëjnë provën e shkruar se qeverisja...