E martë, 30 Nëntor, 2021
5.5 C
Tirana

Elvana Gjata shkëlqen në premierën e filmit “2 Gisht Mjaltë” (foto-video)

Mbrëmjen e sotme, në premierën e komedisë  “2 Gisht Mjaltë” , janë publikuar imazhet e dy protagonistëve kryesorë, të Ermal Mamaqit dhe të Elvana Gjatës. Këngëtarja, e njëkohësisht aktorja ka zgjedhur të veshë një fustan ngjyrë bizele të shkurtër.

Komedia ka marrë komente dhe shumë pëlqime në rrjetet sociale, e vlen të theksohet se pjesë e kastit të filmit janë figura të rëndësishme të kinematografisë shqiptare si Bujar Asqeriu, Marjana Kondi dhe Natasha Sela.

 

View this post on Instagram

 

Gezuar ditelindjen vllai @ermalmamaqiofficial Jam krenare per ty!

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Si lindi alfabeti

Nga: Cody Cottier Anglishtja e shkruar, së bashku me shumicën e gjuhëve moderne, është aq shumë e lidhur me alfabetin e saj, saqë ne mund ta marrim atë sot si të mirëqenë. Në...

Variantet e koronavirusit, ja çfarë dimë deri më tani

Omicron, varianti më i ri i koronavirusit, është gjithashtu më i shpejti për t'u etiketuar si "variant shqetësues" nga Organizata Botërore e Shëndetësisë, për...

Bllokimi për variantin Omicron/ Biden: S’ka vend për panik

Presidenti amerikan Joe Biden e ka quajtur variantin Omicron Covid-19 një "shkak shqetësimi, jo shkak për panik", një ditë pasi u zbulua në Amerikën...

Njihuni me këmbimin valutor, 30 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re rritje e dollarit, paundit britanik dhe frangës zvicerane. Ndërsa euro s'ka pësuar ndryshime. Më poshtë do të...

Pandemia i bëri shqiptarët “dembelë”

Pandemia Covid-19 ka shkaktuar nivele të larta të “dembelizmit” në të gjithë vendin. Personat në moshë pune që nuk po kërkojnë një punë u...