E diel, 7 Mars, 2021
15 C
Tirana

Elvana Gjata largohet nga Shqipëria/ Reagojnë VIP-at: Mbretëreshë, të duam

Këngëtarja Elvana Gjata nuk arriti dot që të shpallej fituese në Festivalin e 58-të të këngës në RTSH.

Siç mund ta keni dëgjuar, vendin e parë e zuri Arilena Ara.

Miku i Gjatës, dizajneri Valdrin Sahiti para disa orësh ka publikuar në rrjetin social Instagram një foto ku shfaqet Elvana dhe krah saj bën me dije se ajo është larguar nga Shqipëria në drejtim të Amerikës.

Përpos Sahitit, VIP-at shqiptarë që i kanë shprehur publikisht mbështetjen Elvanës, janë të shumtë në numër.

Siç mund ta shikoni edhe në fotot e mëposhtme, VIP-at kanë reaguar në Instagram përmes komenteve, shkruan “tiranatoday.al”.

Ndër ta përmendim: Ermal Mamaqin, Ori Nebijajn, Alba Hoxhën, Lorena Halitin, Adrola Dushin, Samanta Karavellën, Vildane Zenelin, Capital T, Orinda Hutën, Kejvina Kthellën, Afërdita Dreshajn, Zaimina Vasjarin, Kidën, Kristina Baki etj.

Komentet janë të tipit: “mbretëreshë”, “të duam përgjithmonë”, “fituesit kurrë nuk humbasin”…

Për më shumë, shikoni fotot:

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Revoltat e dhunshme në Mianmar/ OKB: Ndaloni vrasjen e protestuesve

I dërguari i Kombeve të Bashkuara për Mianmar i ka bërë thirrje këshillit të sigurimit të KB të marrë masa kundër protestave të dhunshme,...

SHBA-ja lëshon alarm për sulm të ri kibernetik

Qeveria amerikane është duke bërë paralajmërime për sulme të mëdha kibernetike, të cilat mund të kenë shënjestruar serverët e kompanisë Microsoft, dhe të cilat...

Lum partitë për këtë popull që kanë

Nga: Mentor Kikia Ne nuk jemi vetëm në krizë pandemie, krizë ekonomike apo sociale. Ne jemi edhe në një krizë të thellë mendore si shoqëri...

Koronavirusi në vend/ 777 raste të reja dhe 21 viktima

Kurba e koronavirusit në Shqipëri mbetet e lartë, pasi në 24 orët e fundit janë regjistruar 777 raste të reja. Ndërkohë, 21 persona nuk kanë...

Milani kthen Ibrën në kombëtare, 39-vjeçari debuton në ndeshjen me Kosovën

Viti fantastik te Milani dhe fakti që është lideri i ecurisë së pabesueshme të kuqezinjve, ka bërë që Zlatan Ibrahimoviç të kthehet në Kombëtaren...