E hënë, 25 Tetor, 2021
22.5 C
Tirana

Eliza Dushku nënë për herë të parë! Aktorja zbulon emrin e djalit

Aktorja e mirënjohur Eliza Dushku është bërë nënë për herë të parë dhe gëzimin e madh që ndjen nuk ka ngurruar që ta shpërndajë me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram.

Dushku është bërë nënë e një vogëlushi, të cilit, bashkë me partnerin kanë vendosur që t’i lënë një emër mjaft të veçantë…Philip. “A mund ta ndjesh dashurinë Philip ‘Bourne’. Faleminderit për gjithë dashurinë”, ka shkruar Dushku në postimin e saj, siç mund ta shihni edhe më poshtë.

Kujtojmë se fëmija i parë i dyshes ka ardhur në jetë thuajse gjashtë muaj pas martesës së tyre të fshehtë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...

Kina teston një raketë hipersonike dhe ndryshon rregullat e lojës

Nga: Pierre Haski Amerikanët kanë një shprehje të saktë për ta përkufizuar këtë lloj informacioni:ato janë “momentet Sputnik”, një referencë ndaj lëshimit të objektit të...

A janë propozimet e PD-së ashtu siç i quan Preç Zogaj reformë kushtetuese?

Nga: Luan Rama Përtej ngasjes romantike për ta parë nismën e fundit të Partisë Demokratike si një përpjekje për të realizuar më në fund vetingun e...