E premte, 15 Janar, 2021
3 C
Tirana

Elbasan/ 35-vjeçari vritet me thikë pranë varrezave

Mbrëmjen e sotme, një 35-vjeçar është vrarë me thikë. Ngjarja ka ndodhur pak çaste më parë, pranë varrezave në Elbasan.

Burime nga policia bëjnë me dije se një person i moshës 35-vjeçare, ka mbërritur në spital me plagë të rënda si pasojë e të cilave ka ndërruar jetë.

Nuk dihet ende identiteti i viktimës, dhe as rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Spërkatën ‘BMW’ me benzinë, kamerat e sigurisë filmojnë autorët

SHBA vijon tërheqjen e trupave nga Afganistani, kanë mbetur vetëm 2.500

Ushtria amerikane ka ulur nivelin e trupave në Afganistan në 2.500. Ky është niveli më i ulët i pranisë amerikane në gati dy dekada,...

Aksidenti me 4 viktima/ Momenti i parakalimit të gabuar të ‘Citroen-it’ (Video)

Publikohet video e aksidentit që i mori jetën 4 shtetasve nga Kosova në Rrugën e Kombit, mbrëmjen e djeshme (14 janar). Në videon e publikuar...

Rigoni dhe samiti i Tiranës

Nga: Frrok Çupi Këtu është në plan një samit dialogu mes shteteve fqinje, por njëkohësisht disa kanë lëshuar fjalë kundër, sikur ‘u bëmë ne shqiptarët...

Vllaznia me njërën dorë te titulli, Teuta zhyt Bylisin në krizë

Përfundojnë dy ndeshjet që hapën siparin e javës së 14 të Kategorisë Superiore. Teuta mundi me rezultatin e pastër 2-0 Bylisin, dhe me këtë fitore...

Nuk mbajti premtimin për ujësjellësin, banorët lidhin te pema kreun e komunës

Kryetari i komunës në qytetin jugor meksikan Chiapas, Oscar Ramirez është lidhur nga banorët e zonës, pasi nuk mbajti premtimin për ndërtimin e një...