E diel, 17 Janar, 2021
-1 C
Tirana

Eduart Grishaj zbulon detajin e rëndësishëm në raportin me Arbanën

Regjisori Eduart Grishaj është bërë baba. Kohë më parë ai u komentua shumë për lidhjen me moderatoren Arbana Osmani, dhe fryt i dashurisë ishte djali i tyre Dielli.

Eduart Grishaj gjatë një interviste në “Wake up”, ka treguar se vogëlushi Dielli ka karakterin e ngjashëm më të tijin. Ai zbuloi se me ardhjen në jetë të Diellit, gjërat kanë ndryshuar dhe se tashmë ka një arsye më shumë për të shkuar në shtëpi.

“Gjëja që ka ndryshuar, që evidentohet është se kur shkon në shtëpi, ke një kënaqësi shumë të madhe kur e shikon, kur jep ato reagimet e para.

Arbanës i kam qenë në krah pa qenë Dielli, imagjino çfarë bëj tani. E mbaj, kujdesem për të, ngaqë jam edhe shumë i gjatë nuk qan. Kur e mbaj në sup, i sheh njerëzit nga sipër dhe i duket vetja i rëndësishëm”, përfundoi Eduart Grishaj.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Italia vendos rregulla të reja

Italia vendos rregulla të reja për procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Personat mbi moshën 80 vjeç do të rezervojnë një vend me mjekët e...

Karakaçanov: Maqedonia e Veriut, pjesa më tragjike e historisë bullgare

Zëvendëskryeministri i Bullgarisë, Krasimir Karakaçanov ka përjashtuar çdo mundësi që Sofja të heqë dorë nga kërkesat e saj në raport me Maqedoninë e Veriut,...

Foto/ Kërkesa e Rugovës për të hyrë në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i...