E mërkurë, 16 Qershor, 2021
21.5 C
Tirana

‘Edhe hajdut edhe bën si i çmendur’/ Vasili publikon videon e Ramës

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili akuzon kryeministrin Edi Rama për aferat e inceneratorëve, teksa thotë se është kapur me presh në dorë.

Ai publikon një pjesë nga debati i së enjtes në “Opinion” mes Ramës dhe gazetarëve, ku vë në dukje sjelljen e kryeministrit.

Rama shfaqet tepër i acaruar në debat me gazetarin Robert Rakipllari, dhe i bërtet këtij të fundit.

“Edhe hajdut edhe bën si i çmendur se është kapur me presh në dorë!”, shkruan Vasili në Facebook.

Një i paturp, që flet për turp!(VIDEO).

Publiée par Petrit Vasili sur Vendredi 16 octobre 2020

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Mos përdor gjuhën e Bashës”/ Spiropali debat me Abilekajn për 25 prillin

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe gazetari Enton Abilekaj, janë përfshirë në një debat mbrëmjen e sotme. Të ftuar në emisionin ''Open''...

Përfundon pjesa e parë/ Lokateli ”ndëshkon” Zvicrën (Video)

Përfundon pjesa e parë e ndeshjes së Grupit C. Italia ka mundur minimalisht Zvicrën, duke vendosur njërën këmbë në turin tjetër të “EURO 2020”. Ndeshja...

Zgjedhjet për kreun e PD/ Shehaj denoncon: Vëzhguesja ime u dhunua

Agron Shehaj, i cili kandidoi për kreun e Partisë Demokratike, ka denoncuar faktin se vëzhguesja e tij në zgjedhjet e 13 qershorit Enkeleda Çela,...

PD mbledh Kryesinë në 18 qershor, ja çfarë do të diskutohet

Partia Demokratike do të mbledhë Kryesinë në datë 18 qershor. Lajmin e ka bërë të ditur Sekretari i Përgjithshëm, Gazment Bardhi. Mbledhja është parashikuar që...

Avokati zapton pronën në Ksamil dhe kërkon legalizim me dokumente false

Emisioni Stop në Tv Klan ka marrë një denoncim nga Ksamili për një sipërfaqe toke që pretendohet se është përvetësuar pa të drejtë. Sipas denoncimit,...