Politikë

“Edhe gjarpërinjtë nuk ngacmojnë kur je duke ngrënë”, shpërthen Kujtim Gjuzi


               Publikuar në : 15:29 - 13/01/20 M S

Deputeti opozitar Kujtim Gjuzi, ka reaguar në lidhje me disa foto që bënë xhiron e rrjeteve sociale, pasi u fotografua duke ngrënë byrek shoqëruar me dhallë. Me anë të një komenti në Facebook, ai sqaron se është mjaft tradicional.

Madje ai hedh thumbin mbi personat të cilët i ka ‘kundërshtar’, duke i cilësuar edhe gjarpërinj. Deputeti shprehet më tej se edhe gjarpërinjtë nuk ngacmojnë kur dikush është duke ngrënë.

Statusi

DEPUTETI KUJTIM GJUZI ESHTE TRADICIONAL

UNE NUK JAM NE BLLOK POR JAM NE “PRODHIME THETHI” PERBALLE KUVENDIT TE REPUBLIKES SE SHQIPERISE

MIQ UNE JAM NJE QYTETAR SI JU DHE ESHTE HERA E DYTE QE DAL NE PORTALE I FOTGRAFURAR DUKE NGRENE, AMA JU THEM SE;

EDHE GJARPERINJTE NUK NGACMOJNE KUR DIKUSH ESHTE DUKE NGRENE

UNE JU THEM SE SPIHUNET E KOMUNAREVE JANE AKOMA SOT E KESAJ DITE NEPER KEMBE NE PASTRUAM PARLAMENTIN SIC U PASTRUAN DISA SYRESH DEPUTET ASHTU DO TE MBAROJNE EDHE DISA TE TJERE NE VITET NE VIJIM

BYREKU DHE NJE SHISHE KOS PER MENGJES ESHTE KESHILLA E BABAIT TIM QE ME KA DHENE KY USHQIM MBAN TRUPIN NE FORME GJATE DHITHE DITES!

BESOJ SE ASKUSH NUK KA PARE DERI TANI KUJTIM GJUZIN NE SPITALE VETEM NE RASTIN QE DHUROJ GJAK DHE NUK MARR ASNJE LEK NGA DHURIMI I GJAKUT TIM TE PASTERT

JU FALEMINDERIT GAZETAREVE PER LAJMIN ATYRE QE ME FOTOGRAFOJNE JU THEM MOS E BENI GRATIS KERKONI PARA MEDIAVE QE JU I DERGONI FOTO!

Ec. Kujtim GJUZI d.v

Mos e besoni po deshët/ Kujtim Gjuzi e fillon vitin me byrekë me dhallë


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT