E mërkurë, 23 Shtator, 2020
26 C
Tirana

E shoqëronte në ditëlindjen e Arilenës, zbulohet kush është ish-missi krahë Flori Mumajesit (FOTO)

Më të lexuarat

I riu rrahu dhe goditi disa herë me thikë të moshuarin/ Gazetari: Kreu i Policisë në Kavajë të japë dorëheqjen

Gazetari i njohur, Mentor Kikia, ka reaguar ashpër pas publikimit të rastit në Kavajë, ku një i ri rreh një të moshuar në lokal...

Aleksandër Solonik, kush ishte killeri më famëkeq i mafies ruse

Aleksandër Solonik lindi në Rusi, por ishte me origjinë nga Greqia e Veriut. Për këtë arsye njihej edhe si ‘Sasha Maqedonasi’. Që fëmijë tregoi...

Konflikt në Durrës/ Humb jetën 33-vjeçari, sherri nisi për një parakalim

Një 34-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në Durrës. Idajet Dulla, 33 vjeç, ka mbërritur në Urgjencën e Spitalit Durrës me plagë thike. Dyshohet...

Izolimi nuk dha rezultat, Izraeli po përballet me një situatë të papritur

Pavarësisht masave shtrënguese dhe rikthimit të izolimit, Izraeli vijon të shënojë një numër shumë të madh rastesh të reja me koronavirus. Rezultatet kanë qenë të...

“Ben Çami” i arrestuar për lëndë narkotike/ OFL godet mikun e Emiljano Shullazit

OFL i ka dërguar letër për deklarimin e pasurisë një tjetër personi të skeduar. Bëhet fjalë për shtetasin Lutfi Enver Shabani me banim në...

Rriten tensionet, Turqia bën lëvizjen e papritur 24 orë para samitit të BE

Turqia ka bërë një lëvizje të papritur vetëm 24 orë para Samitit të Bashkimit Evropian, për të shqyrtuar çështjen e përplasjes me Greqinë në...

“Ju tregoj kapterin e kampit të Tepelenës, që ndiqte vajzat e nuset e reja dhe i fuste tek magazina”/Dëshmia e të arratisurit në ’66-ën

Nga: Dashnor Kaloçi Memorie. al publikon disa nga historitë e panjohura të ndodhura në Kampin e Tepelenës, ku pas vitit 1947, regjimi komunist i Enver...

Arrestoi Nehat Kullën dhe Tan Kateshin, policia shoqëron kolonel Edmond Kosenin

Policia e Peqinit ka ndaluar ish-drejtorin e Policisë së Elbasanit, kolonel Edmond Kosenin. Pasi është shoqëruar në ambientet e komisariatit ai është lënë i lirë. Kush...

Ndahet nga jeta Faik Perkoxha, personi që tërhoqi qenin zvarrë pak ditë më parë

Është ndarë nga jeta ditën e sotme për shkak të infarktit në zemër 50-vjeçari, i cili pak ditë më parë u arrestua për keqtrajtimin...

Londër/ Arrestohen tre shqiptarë, kishin disa shtëpi hashashi

Policia britanike ka arrestuar tre shqiptarë. Ata merreshin me kultivimin e hashashit dhe janë kapur duke kultivuar bimën narkotike në disa shtëpi. Personat e...

Në mediat rozë, Flori Mumajesi u komenta shumë lidhur me shoqëruesen e tij në ditëlindjen e Arilena Arës. Në fakt tashmë nuk përbën me surprizë, pasi bukuroshja në fjalë quhet Arnita Beqiraj, shkruan “iconstyle”. Ajo është nga Vlora, dhe ka fituar titullin e Miss Shqipëria në vitin 2010.

 

View this post on Instagram

 

|G I V E A W A Y| Kjo verë erdhi ndryshe nga më parë, me rregulla të reja dhe strikte si më poshtë: Lani duart! 🧼 Ruani distancën! 💁🏼‍♀️ ZBARDHNI DHËMBËT! 😁 Pse? Sepse maskat do i heqim një ditë dhe buzëqeshja juaj duhet të shkëlqejë në distancë 😌 Prandaj unë dhe @heradent kemi vendosur që t’jua dhurojmë këtë buzeqëshje. 🎊 2 FITUES – Seancë Zbardhimi + Fluorizim + Pastrim Gurëzash 1. Bëni tag miqtë që ju bëjnë të qeshni më shumë ❤️ 2. Like postin më sipër ❤️ 3. Follow mua dhe @heradent Fituesit do të përzgjidhen në datën 22 Korrik rastësisht nëpërmjet aplikacionit “Random Picker” Suksese….dhe mos harroni të buzëqeshni! #HeraDent #SmileChanger ❤️ KUJDESSS… KOMENTET BEHEN NE FAQEN E @hera_dent 🥰

A post shared by Arnita Beqiraj (@arnitabeqiraj) on

Arnita u shfaq mbrëmë në festën e Arilenës, në një foto shumë pranë Florit, i cili po përpiqej t’i rregullonte diçka ndërkohë që kishte dhe një cigare në gojë.

Lexo edhe :   Adrola Dushi flet pas lajmeve për lidhjen me Capital T

Ende nuk dihet se si është raporti mes tyre, ose nëse kanë një raport më shumë sesa shoqëror.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Çfarë ke që bërtet si laraskë? Je gjë gruaja ime që të jap llogari?”, plas sherri në “Përputhen” (VIDEO)

Në puntatën e radhës të emisionit “Përputhen”, janë shkaktuar sërish debate të nxehta. Takimi mes Shqipes dhe Mevlanit duket se nuk ka shkuar ashtu...

I ndërvarur nga kokaina/ Jeta e panjohur e psikanalistit Sigmund Frojd

Sigmund Frojdi njihet si babai i psikanalizës, dhe interpretuesi më i famshëm i ëndrrave. Lindi në një familje austriake me origjinë hebreje. Karrierën si neurolog,...

“Thirri Allahu Akbar”, dyshohet për bombë tek kulla Eiffel

Pak çaste më parë, mediat e huaja raportuan se kulla Eiffel në Francë është evakuuar pas një kërcënimi për bombë. Policia është njoftuar për...

“Paga minimale të arrijë në 30 mijë lekë”/ Rama tregon çfarë do ndodhë muajt e ardhshëm

Disa muaj para zgjedhjeve, kryeministri Rama ka thënë se sfida e qeverisë është që paga minimale të arrijë në 30 mijë lekë! Kreu i...

Alarm për bombë në kullën Eiffel (VIDEO)

Një telefonatë anonime ku jepte sinjalin për vendosjen e një bombe në kullën Eiffel, ka alarmuar policinë dhe jo vetëm. Policia mori informacione për një...