E enjte, 5 Gusht, 2021
21.5 C
Tirana

E rëndë/ Të miturat në Shqipëri që shesin trupin, si bëhet organizimi

Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” sjell sonte në mbrëmje një tjetër problematikë. Në emisionin, që pritet të transmetohet sonte, tregohet, sesa i përhapur është prostitucioni në Shqipëri dhe si është i organizuar, edhe pse jashtë ligjit.

Me lehtësinë më të madhe, të infiltruarit e emisionit “Stop” gjejnë edhe vajza të mitura, për t’i paguar për shërbime seksuale.

Gjithçka koordinohet nga tutorë, që gjejnë klientët dhe banesën ose hotelin, ku do të kryhet shërbimi. Tutorët dhe vajzat i duan paratë paradhënie, për t’i ndarë më pas mes njërit-tjetrit.

Vajzat tregojnë, se me “profesionin” më të vjetër në botë, mbajnë familjet e fëmijët. Për më shumë rreth këtij fenomeni, ndiqni emisionin “Stop” mbrëmjen e sotme në orën 20.10 në ekranin e TV Klan.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Situatë alarmante nga zjarret në Shqipëri

Prej disa ditësh Shqipëria ndodhet e përfshirë nga zjarret, pothuajse në të gjithë territorin e saj. Sipas të dhënave zyrtare nga Agjencia e Emergjencave...

I nxorrën fytit qumështin e dhisë së Karaburunit, kishte shijen e zjarrit

Nga: Lorenc Vangjeli Eqrem bej Vlora ka një përshkrim të jashtëzakonshëm të qelizës njerëzore shqiptare në librin e tij “Kujtime 1885 – 1925”. Evropianoperëndimori fisnik...

Moti bën kthesën e madhe, nesër priten reshje shiu

Nga nesër, gradualisht mbi vendin tonë pritet depërtimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme, të lagështa dhe më të freskëta me origjinë veriperëndimore. Moti...

Sa na kushton një zjarrvënie!

Nga: Dritan Hila Canadair, Viking, Bombardier jane emrat qe njihen avionët e shuarjes së zjarreve. Kushtojnë nga 35-65 milionë dollarë për njësi. Po kaq kushton...

Ekstradohet nga Greqia ish-anëtari i bandës së Cerrikut

Një ish-anëtar i Bandës së Cerrikut është ekstraduar nga Greqia. Nga Zyra Qendrore Interpol Tirana është kryer ekstradimi i shtetasit Bashkim Buzani, 50-vjeç. Ky...