E mërkurë, 20 Janar, 2021
7 C
Tirana

E rëndë/ Gjendet një person i mbytur në lumin Buna, dyshimet e policisë

Një person i paidentifikuar është gjetur i mbytur në lumin Buna.

Policia e Shkodrës bën me dije se trupi i pajetë i përket një burri të moshës rreth 50 vjeç, pa shenja dhune.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të kryer veprimet e mëtejshme.

Njoftimi i policisë:

Shkodër/ Informacion Paraprak

Më datë 13.03.2019,rreth orës 17:05, tek ura e Bunës e Re, Shkodër, në lumin Buna, është gjetur i mbytur në ujë një shtetas i pa identifikuar,rreth moshës 50 vjeç, pa shenja dhune.

Po kryhen veprimet me Grup Hetimor .

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Dy vëllezërve nga Mirdita u sekuestrohen 5 mln euro pasuri e paligjshme (Emrat)

Një aksion i madh policor ka ndodhur së fundmi në Tiranë, motivi i të cilit është sekuestrimi i pasurive që janë vënë në mënyrë...

Kush janë liderët më të pasur botërorë të të gjitha kohërave

Pagat zyrtare për udhëheqësit botërorë variojnë nga ato modeste, deri tek ato jashtëzakonisht të larta. Por shumë udhëheqës të dikurshëm dhe aktuale mburren me...

Betimi i Bidenit dhe Harris/ Basha: Urime. Provuat që ndryshimi është i mundur

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar Presidenin e SHBA-ve, Joe Biden i cili mori zyrtarisht detyrën ditën e sotme. Basha shpreh dëshirën e...

Pse preket Franca nga një fjalë?

Nga: Frrok Çupi Ambasada e Francës nuk e kishte me Edi Ramën. Ashtu sikurse vetë Rama mund të mos ‘e prekte’ Francën në këtë kohë...

Policia e Tiranës kërkon rifillimin e hetimeve për 21 Janarin

Policia e Tiranës ka kërkuar rihetimin e çështjes së 21-janarit. Vetëm një ditë para 10-vjetorit të vrasjes së katër personave dhe plagosjes së gjashtë...