E enjte, 17 Qershor, 2021
26.5 C
Tirana

“E propozova unë e para”, gazetarja: E mora prej krahu dhe e çova tek prindërit

Gazetarja Dasara Karaiskaj ka zbuluar një fakt mjaft interesant sa i përket lidhjes së saj.

Në emisionin “Vizioni i Pasdites” në Vizion Plus, ku po trajtohej tema “Vajzat propozojnë djemtë”, Karaiskaj ka treguar se ajo është një nga ato vajza.

Karaiskaj tregoi për publikun se ka qenë ajo e cila ka hedhur hapin e parë në lidhje, duke propozuar bashkëshortin e saj.

“Pas 6 muajsh marrëdhënie edhe unë i dhashë drejtim vetë, vendosa vetë t’i jap drejtim. Pas gjashtë muaj bashkëjetesë me Damianon i thashë a i takojmë një herë ata të shtëpisë sime, jo për t’i dhënë një drejtim marrëdhënies por sepse prindërit e mi ishin jashtë dhe të rrinin te qetë.

Ja ky është ai djali që po shoqërohem në këtë momente dhe nuk ka pasur në thelb një propozim martese. Ka qenë kjo, pastaj vajza dhe e neglizhuam shumë martesën”, tha ajo.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Superhero me probleme ankthi? Reynolds flet për personazhin në film dhe veten

Ryan Reynolds këmbëngul se nuk ka motive të caktuara propagandistike pas personazhit të tij ironik Michael Bryce, i cili është në terapi në filmin...

“U eleminua për larje hesapesh”, detajet e rënda për 25-vjeçarin

25-vjeçari Fridman Xhaferraj u eleminua për larje hesapesh. Në këtë përfundim ka arritur Prokuroria e Korçës, pas hetimeve të kryera për ngjarjen e rëndë...

Eriksenit do t’i vihet një ICD në trup që t’i godasë zemrën po ndaloi përsëri

Kristian Eriksen do të pajiset me një aparat ‘starter’ për zemrën, sipas konfirmimit të ekipit kombëtar danez. Mesfushori i Interit u rrëzua në fushë gjatë...

Albioni, djalit që iu rikthye buzëqeshja nga shqiptarët dhe “Fundjavë Ndryshe”

Albion Hyka, 3 vjeç, është një ndër fëmijët që iu rikthye buzëqeshja nga shqiptarët dhe “Fundjavë Ndryshe”. Djali i vogël pritet që ti rikthehet normalitetit,...

Euro 2020/ Ndeshja e parë e ditës, Ukrainë-Maqedoni V, 5 shqiptarë në fushë

Raundi i dytë i ndeshjeve të fazës së grupeve vazhdon sot me dy grupe të tjera, teksa Holanda dhe Austria kërkojnë matematikisht kualifikim që...