E diel, 16 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

E përjashtuan nga “Përputhen”, Shqipja zbulon vendimin final

Pak ditë më parë, emisioni “Përputhen” vendosi që të përjashtojë nga emisioni Shqipen. Kjo pasi ajo bullizoi një prej çunave, dhe dy vajzat, Tean për peshën e saj dhe Anën për flokët. Moderatorja Bora Zemani deklaroi se produksioni ka vendosur ta përjashtojë konkurenten deri në një afat të pacaktuar nga programi.

Gjatë kësaj periudhe, ka patur shumë aludime nëse mund të ketë një rikthim të Shqipes. Por në anën tjetër, ajo ka konfirmuar se nuk do të rikthehet më në emision.

Me anë të një postimi, u shpjegon ndjekësve të saj se “Përputhen” ka përfunduar që në momentin qe doli nga skena.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...