E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

“E pëlqej, doja ta njihja pak më shumë”, Kledi shpreh interes për Beatrix-in

Kledit iu dha mundësia të konsumonte mbrëmë një darkë të mirë, dhe të ftonte njërin prej banorëve, pasi këtë javë u zgjodh si lojtari i preferuar i shtëpisë.

Ai zgjodhi këngëtaren Beatrix Ramosaj, për të cilën kishte shprehur edhe më herët simpati si person. Kledi i rrëfeu djemve të shtëpisë interesin e tij për Beatrixin. “E pëlqej, doja ta njihja pak më shumë. Do t’ia lë kohës”, është shprehur ai.

Pak ditë më parë, partnerja e Kledit jashtë shtëpisë ka dhënë një intervistë në emisionin “Shqipëria Live”. Ajo tha se nuk ndjehet xheloze, dhe se Kledi është një djalë i dashur. “Nuk e shoh me aq dëshirë të madhe, natyrisht, por ai është Kledi, është i dashur. Më i dashur seç duhet, por nuk jam xheloze për këtë, sepse e di se si është Kledi”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Bora dhe Semi do të "hakmerren" ndaj Donaldit në "Për’puthen Prime"

“Jam në Dubai, s’jam arratisur”/ Nipi i deputetit të PS-së: Ngjarje e stisur

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist, Rrahman Rraja konfirmon se nuk është arratisur, pasi akuzohet se së bashku me dy persona të tjerë, kanë...

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...

Ne përmbytemi rregullisht, e nuk vëmë mend nga asnjë fatkeqësi

Nga: Mentor Kikia Ka ndryshuar klima o budallenj! Duhet të ndryshojmë dhe ne, ndryshe do të ngordhim. Vetëm pas një jave me reshje, vjen paralajmërimi i...

Jean Todt mbështet ndërtimin e automotoparkut në Elbasan

Më herët, kreu i DPSHTRR Blendi Gonxhe njoftoi se në Elbasan do të ndërtohet automotoparku i parë në Shqipëri, për të mundësuar edhe zhvillimin...