E hënë, 27 Shtator, 2021
20.5 C
Tirana

‘E ofendon pse nuk gjen burrë’, shpërthen gazetarja: Pird*u!

Gazetarja Iva Tiço dallohet për natyrën e drejtpërdrejtë që ka, dhe humorin e saj. Ajo ka qenë e pranishme në disa spektakle televizive dhe është shquar për lirshmërinë e saj, për të shprehur mendimet.

Një koment që i ka ardhur në faqen e saj të Facebook-ut e ka irrituar, aq sa ka zgjedhur që ta bëjë publike. Një komentues dëshiron të dijë pse ajo ende nuk ka një njeri në krah për partner. Por duket se ky koment nuk është pritur me sportivitet nga ana e saj, aq sa ka shpërthyer edhe në fyerje.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria




Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...