Futboll

E neveritshme/ Gjesti i brazilianit ndaj Hazard bëhet hit në rrjet (Video)

               Publikuar në : 19:05 - 15/04/19 Enno

Mesfushori brazilian Fabinho ka bërë një gjest të pabesueshëm duke shfryer hundët mbi Eden Hazard gjatë fitores së Liverpool 2:0 ndaj Chelsea të dielën.

Një video ku Fabinho shihet duke i shfryer hundët mbi Hazardin, i cili është duke marrë ndihmën mjekësor, është bërë hit në rrjetet sociale.

Me Hazard që është i shtrirë duke u trajtuar nga ekipi mjekësor i Chelseat, Fabinho i afrohet dhe i shfryn hundët në të në një moment të neveritshëm.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT