E hënë, 18 Janar, 2021
3 C
Tirana

‘E lodhshme dhe mosmirënjohëse’/ Noizy flet për largimin e Encës nga ‘OTR’

Reperi i njohur Noizy, së fundmi ka qenë i ftuar në emisonin NIN, ku dhe ka folur për jetën artistike e jo vetëm. Noizy ka folur për Encën në një intervistë ekskluzive në emisionin NIN me Alaudin Hamitin në Klan Kosova.

Ai i ka dhënë fund aludimeve, duke zbuluar se cila ka qenë arsyeja e vërtetë që shkatërroi miqësinë mes tyre. Reperi është shprehur se Enca ka qenë një person i lodhshëm dhe shumë mosmirënjohëse.

Ndër të tjerave, Noizy la të kuptohej se mes tyre nuk do të ketë asnjëherë paqe.

Minuta e 43

“Enca ka qenë shumë e lodhshme pikë së pari, është shumë rob i lodhshëm. Ka qenë kërkuese. Ka pasur gjëra pozitive të veta, por shumë e lodhshme. Pastaj lindin problemet dhe mosmirënjohjet.

Del në televizion dhe thotë un ashtu, nuk po them dil të flasësh për Noizyn që ai më ka bërë mua. Por kur bëhet pyetja, përgjigju siç është për t’u përgjigjur”, është shprehur ai.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Italia vendos rregulla të reja

Italia vendos rregulla të reja për procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Personat mbi moshën 80 vjeç do të rezervojnë një vend me mjekët e...

Karakaçanov: Maqedonia e Veriut, pjesa më tragjike e historisë bullgare

Zëvendëskryeministri i Bullgarisë, Krasimir Karakaçanov ka përjashtuar çdo mundësi që Sofja të heqë dorë nga kërkesat e saj në raport me Maqedoninë e Veriut,...

Foto/ Kërkesa e Rugovës për të hyrë në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i...