E hënë, 21 Qershor, 2021
32.5 C
Tirana

E krahasuan me serbe, ja si reagon Hygerta Sako (FOTO)

Moderatorja e Rubrikës Sportive, Hygerta Sako po kalon një rini të dytë! Format e Hygertës do t’i kishte zili çdo vajzë.

 

View this post on Instagram

 

My little piece of paradise 😍 #beautifulalbania ❤️

A post shared by Hygerta Sako (@hygerta_sako) on

Prezantuesja seksi, ka qenë tepër aktive kohët e fundit, duke i ngritur gjithmonë e më shumë temperaturat.

 

View this post on Instagram

 

💬

A post shared by Hygerta Sako (@hygerta_sako) on

Në një foto të publikuar në “Instagram”, ajo ka marrë një koment që nuk i ka pëlqyer aspak.

Ndjekësi i shkruan se ajo ngjan si serbe, dhe Hygertës nuk i ka pëlqyer ky krahasim duke iu përgjigjur se është krenare që është shqiptare.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

‘Sot priten 11 mijë doza të Pfizer’/ Manastirliu: Ulet fasha e vaksinimit

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, teksa ka parë nga afër procesin e vaksinimit në ''Sheshin Skëndërbej'', deklaroi se tashmë është ulur...

Bie qeveria në Suedi/ Löfven, kryeministri i parë që rrëzohet nga parlamenti

Parlamenti i Suedisë ka mbështetur një votë mosbesimi ndaj kryeministrit të qendrës së majtë, Stefan Löfven. Ai bëhet kryeministri i parë që rrëzohet nga...

Teknologji/ Si transferohen numrat nga Android në iPhone shumë thjesht

Si transferohen numrat e regjistruar nga Androidi në iPhone duke përdorur një adresë e-maili në Google 1-Së pari sigurohu që kontaktet tuaja të jenë të...

Dorëheqja e Ruçit/ Zheji: E largoi Rama

Analisti i njohur, Artur Zheji deklaroi se kryeministri Edi Rama e largoi kryetarin e Kuvendit Gramoz Ruçi nga Partia Socialiste, për të patur një...

Bie miti: Sipas FBI-së edhe kriptomonedhat janë të identifikueshme

Javën e kaluar, Departamenti amerikan i Drejtësisë, njoftoi se kishte zbuluar dhe konfiskuar pothuajse gati të gjitha bitcoin-et që ishin paguar në formën e...